lekarz Katarzyna Gradzik

Bardzo miła pani jakich mało.!!!

Bardzo miła pani jakich mało.!!!

Nie polecam. Mama, ktora jest starsza osoba zostala potraktowana bardzo arogancko i nieuprzejmie przez pania doktor. Pani doktor dala jej do zrozumienia iz w jej wieku ( 74 lata ) nie powinna zawracac glowy lekarzowi. Mama wyszla z gabinetu z placzem. Jestem zszokowana takim podejsciem do pacjenta.

Człowiek z powołaniem, wspaniały człowiek. Bardzo profesjonalna. Serdeczna i miła . Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu . Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Gorąco polecam.

Bardzo miła osoba z bardzo dobrym podejściem do pacjenta polecam mało takich lekarzy jest w obecnych czasach

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Traktuje pacjenta z szacunkiem udzielając odpowiedzi na każde zadane pytanie. Przed rozmową przygotowuje się i na podstawie badań szuka rozwiązań . Polecam ❤️

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Traktuje pacjenta z szacunkiem udzielając odpowiedzi na każde zadane pytanie.
Przed rozmową przygotowuje się i na podstawie badań szuka rozwiązań .
Polecam ❤️

Przerost formy nad treścią ,traktuje pacjentów przedmiotowo , niekompetentna , nieuprzejma . Nie tylko nie polecam , ale nawet przestrzegam przed tą panią . Najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałem do czynienia .