lekarz Katarzyna Grądzka

Prowadziłam u pani doktor drugą ciążę. Pani doktor jest miła, wesoła i sympatyczna. Można na niej polegać. Mój poród skończył się cesarskie cięciem. Wszystko skończyło się bardzo pozytywnie pani doktor po zabiegu również przyszła do mnie ,aby sprawdzić jak się czuje. To był pierwszy doktor, który przyszedł do mnie ,już po porodzie. Jeśli kiedykolwiek będę chciała mieć jeszcze trzecie dziecko to tylko pani Katarzyna. Ps. przy pierwszym dziecku lekarza widziałam tylko na wizytach prywatnych gdy płaciłam, w szpitalu nie odwiedził mnie , ani po porodzie też go nie widziałam, udawała ...

Prowadziłam u pani doktor drugą ciążę.
Pani doktor jest miła, wesoła i sympatyczna.

, ani po porodzie też go nie widziałam, udawała że mnie nie zna, więc gdy przy drugiej ciąży przyszła do mnie pani doktor Katarzyna Grądzka przed i po porodzie dopytywała się moje samopoczucie o mojego małego synka byłam w szoku że doktor może się ciekawić i. Interesować swoim pacjentem. Wspaniała. Polecam.