lekarz Katarzyna Grądzka

Pani Doktor jest przemiłą i bardzo sympatyczną osobą. Zainteresowanie pacjentem na 5+. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest konkretna i rzeczowa. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile on potrzebuje. Bardzo polecam, oby więcej takich kobiet na ziemi!

Bardzo polecam, oby więcej takich kobiet na ziemi!

Nie spotkałam się z takim zaangażowaniem ze strony lekarza. Wspaniała Pani Doktor, bardzo mi pomogła ustalić co i jak w kwestii dalszych badań. Oby więcej takich lekarzy u nas. Pozdrawiam

Pani doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania w sposób dla mnie zrozumiały. Wyszłam uspokojona z gabinetu. jest osobą konkretną, nie patyczkuje się z pacjentem - udziela rzeczowych informacji. Prowadzę u niej ciążę i jestem zadowolona. Polecam

Bardzo kompetentna, rzeczowa i sympatyczna. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Serdecznie polecam :)

Szczerze polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, komunikatywność. Dużym plusem jest dostępność wizyty. Pani doktor dba o zdrowie pacjentek mimo panującej pandemii.

Szczerze polecam. Miła, kontaktowa. Wizyta umówiona w ostatniej chwili, ale po krótkiej rozmowie zostałam przyjęta. Przez bardzo długi czas byłam leczona przez innego lekarza ginekologa, niestety bez żadnego rezultatu. Dostałam leki, które zadziałały właściwie natychmiast. Co więcej- leki bardzo przystępne cenowo.

Byłam u Pani " z przypadku", opinie negatywne o dr bardzo mnie martwiły. Jednak moja wizyta okazala się bardzo zadowalająca. Pani dr pochylila sie nad moim problemem, porozmawiała, wytlumaczyła... Aż zastanawiam sie skad zle opinie o niej bo moje wrazenia są pozytywne. Miła, kontaktowa, normalna lekarz.

Tragedia. Takiego lekarza omijać szerokim łukiem. Nieprzyjemna, nie interesuje się pacjentem. Oschła. Szkoda czasu mojego.

Tragedia.
Oschła. Szkoda czasu mojego.

Wizyta u tej pani polegała na niczym. Zero badania, zero udzielenia informacji, nieprzyjemna, wyniosła. Szkoda tylko straconego czasu, 1,5 godz. w kolejce do gabinetu i zero zainteresowania. Skąd się biorą tacy lekarze? I drugie pytanie jak można zatrudniać takich ludzi?

Pani dr Katarzyna Grądzka nie zastosowała kompleksowego leczenia, zbywając nas badaniem posiewu moczu ,pieniądze za wizytę wzięła i odesłała nas do lekarz rodzinnego . Ewidentnie żeruje na naiwności pacjenta i naciąga na dodatkowe wizyty.Serdecznie NIE POLECAM !!!!!!!