lekarz Katarzyna Hetman

Śmiało można powiedzieć że to prawdziwy lekarz z powołania z olbrzymią wiedzą. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Otacza nas kompleksową opieką już od lat. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor.

Wspaniały , ciepły , serdeczny lekarz o wielkim sercu . Dobra , wspaniała istota <3 Nie znam drugiego takiego lekarza o takim zaangażowaniu , wiedzy. Pani doktor potrafi słuchać . Człowiek dla człowieka :)

Nie znam drugiego takiego lekarza o takim zaangażowaniu , wiedzy.
Pani doktor potrafi słuchać . Człowiek dla człowieka :)

Zawsze można liczyć na Panią Doktor. Tak długo będzie leczyć aż wyleczy... Jeśli jest potrzeba skieruje tam gdzie trzeba, bez żadnego problemu. Miła, uprzejma i pomocna.

Lekarka, która jedynie poprzez zdjęcia i wyjaśnienia sytuacji postawiła trafna diagnozę rzadkiej choroby u dziecka, gdzie w kilku szpitalach zagranicą nie potrafiono. Poza tym prowadzi moje niemowlę super- wszystko tłumaczy, nie podważa decyzji rodziców, super kontakt z dziećmi...antybiotyk w ostateczności co uważam za genialne podejście, nieczęsto stosowane wśród lekarzy

Bardzo dobry lekarz (nie tylko jako pediatra, ale również lekarz osób dorosłych), bada dokładnie, doradza. Takiemu lekarzowi można zaufać. Polecam!

Super lekarz do którego pacjent wchodzi z przyjemnością mimo choroby

Super lekarz do którego pacjent wchodzi z przyjemnością mimo choroby