lekarz Katarzyna Kozłowicz

Pani doktor jest cudowna. Przerobiłam w swoim życiu mnóstwo dermatolog w zanim trafiłam na nią. To od niej pierwszy raz się dowiedziałam o przyczynach trądziku, że nie wystarczy nie jeść ostrego i czekolady. Serdecznie polecam.

Pragnę przekazać gorące podziękowania dla dr.Katarzyny Kozlowicz za jej oddanie się dla pacjenta. Jestem osoba starsza ,która przez dermatologów i kosmetologów podczas wizyt była lekceważona ze względu na wiek starczy. Od chwili gdy trafiłam pod opiekę dr.Katarzyny wybitnej specjalistki o czym świadczą tez jej wykłady. Dziękuje bo moje problemy szybko i cudownie zostały zlikwidowane,aż rodzina i znajomi nie mogą się obecnie nadziwić jaka opieka zostałam skuteczna poprowadzona. Pani doktor pragnę ze znajomymi wspólnie podziękować za piekne wytłumaczenie i w prosty sposób ukazać jak należy dbać o skore by zatrzymać proces ...

Pani doktor pragnę ze znajomymi wspólnie podziękować za piekne wytłumaczenie i w prosty sposób ukazać jak należy dbać o skore by zatrzymać proces starzenia.
Jest to ważne bo stresy szybko tez wyniszczają psychicznie każdego i zapominamy o tym by zadbać o siebie.
Pani doktor bardzo jasno i wizualnie umie ukazać problem i jak należy ten problem usunąć.
Dziękuje za poświęcony dla mnie czas oraz ukazanie właściwej wiedzy i serca dla starszych osób.
Prosimy bardzo o większa ilość wykładów.
Wdzięczna pacjentka Maria

Zdecydowanie POLECAM leczenie u dr Katarzyny Kozłowicz. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, dokładnie i z bliska zapoznaje się ze stanem skóry. To jedyny lekarz dermatolog, który dotknął i z bliska popatrzył na moją cerę. Prawidłowo poprowadzona kuracja antytrądzikowa wyleczyła mnie z trądziku. ZDECYDOWANIE WARTO umówić się nawet na prywatną konsultację.