lekarz Katarzyna Kożuch-Sajdak

Dr prowadziła moje leczenie na oddziale szpitalnym we wrześniu 2022. Jestem skrajnie zszokowana podejściem do pacjenta. Zostałam wypisana bez diagnozy oraz zostały podważane moje dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Pomimo licznej dokumentacji medycznej potwierdzającej zgłaszane przeze mnie objawy. Została nawet wysunięta propozycja wypisu ze szpitala na własne żądanie. Na szczęście dzięki mojej wytrwałości, jednostkę chorobową udało się zdiagnozować innym życzliwym profesjonalistom. Nie polecam !

Przemiła i profesjonalna pani doktor. Bardzo profesjonalnie zajęła się mną i jestem pod jej opieką. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała pomocy lekarza to nie wyobrażam sobie innego niż pani doktor Katarzynę. POLECAM W 100 PROCENTACH!!!