lekarz Katarzyna Kryńska

Bardzo dziękuję Pani Doktor Katarzynie Kryńskiej za właściwą diagnozę oraz opiekę podczas moich dwóch zabiegów koronarografii i ablacji. Chciałem również podziękować całemu zespołowi OIOK w Łomży za wspaniałą opiekę medyczną. Jeszcze raz pragnę podziękować szczególnie Pani Doktor Katarzynie Kryńskiej, która dała mi nadzieję na poprawę mojego zdrowia. Józef Kwiatkowski. Łomża

Dziekuję Pani Doktor Katarzynie Kryńskiej i całemu zespołowi OIOK w Łomży za trafną diagnozę,szybką reakcję i wspaniałą opiekę.Dzięki Pani moge podziękować-całym sercem! Sławomir Uczyński .Łomża

Sławomir Uczyński .Łomża