lekarz Katarzyna Łojewska

Kardiolog

Słowa ogromnej wdzięczności kieruję na ręce Pani Doktor Katarzyny Łojewskiej. Nie są one jednak w stanie przekazać wielkiego i serdecznego podziękowania za znakomicie wykonany zabieg ablacji, leczenie i troskliwą opiekę. Włożyła Pani dużo zaangażowania dla polepszenia stanu mojego skołatanego serca. Wspólnie z żoną oraz całą rodziną wyrażam duży szacunek i uznanie dla niespotykanej kompetencji oraz niesamowitej fachowości w swojej specjalizacji. Dziękuję za leczenie, wielką serdeczność i życzliwość oraz profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie za usunięcie migotania przedsionków. Zabieg miał miejsce w szpitalu w Nowej Soli w dniu 5 czerwca 2018 r. ...

Po miesiącu po przebytej operacji czuję się znakomicie, minęło przewlekłe zmęczenie i jestem w dobrej formie.
Zrobiła Pani Doktor wszystko co możliwe, aby mój stan zdrowia się polepszył. Dziękuję za wyrozumiałość i niezwykłą cierpliwość podczas mojego leczenie w szpitalu.

Z wyrazami szacunku – Wiesław Godek

Najlepszy specjalista od ablacji w naszym kraju. Pani dr Kasia to wulkan energii, kobieta z charakterem. Niesamowity człowiek, który wykonuje swoją pracę z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Nie spotkałem drugiego takiego lekarza w swoim życiu. Nowa Sól ma się czym pochwalić. :) Pani dr Kasiu, dziękuje!!! Ten co miał papiery EKG z Włoch ;)

Pani doktor K. Łojewska jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie -kardiologi. Jest cierpliwa i uprzejma, pacjenta wysłucha , zbada, doradzi i na następną wizytę umówi tak, że pacjent wychodząc z gabinetu od razu lepiej się czuje a przy systematycznym zażywaniu leków dochodzi do pełnego zdrowia.

Pani Doktór! Wdzięczności nie da się wyrazić słowami, dlatego powiem krótko. Z całego serca, które Pani wyleczyła mówię: DZIĘKUJĘ. Zbigniew Stacholiński

Pani Doktór!
Wdzięczności nie da się wyrazić słowami, dlatego powiem krótko.
Z całego serca, które Pani wyleczyła mówię: DZIĘKUJĘ.
Zbigniew Stacholiński

mało spotyka się takich lekarzy,wytłumaczyła jakie zagrożenie życia mi grozi przekonywała mnie o poddanie się operacji przekonując mnie uratowała mi pośrednio życie za co Pani doktor serdecznie dziękuję i życzę powodzenia w dalszej tak ciężkiej pracy zawodowej wdzięczny pacjent andrzej cz.

mam prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie przyjmuje Pani Doktor prywatnie i w jakich dniach ,z góry dziękuję

Super osoba!!!z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,robiła mi ablacje i od 2 lat mam spokój z migotaniem,spokojna i cierpliwa

PANI ŁOJEWSKA JEST NAJLEPSZYM KARDIOLOGIEM-ABLATOREM !!!WYLECZYLA SKUTECZNIE I FACHOWO MOJEGO MĘŻA I MNIE BARDZO DZIEKUJE PANI KASIU !!!! M.M JUNGOWSCY

Bardzo mi pomogła i chciałbym telefon do Poradni prywatnej.

Bardzo mi pomogła i chciałbym telefon do Poradni prywatnej.

Bardzo dobry lekarz polecam ! Wybitny specjalista w zakresie ablacji.

Bardzo dobry lekarz polecam ! Wybitny specjalista w zakresie ablacji.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Nowa Sól"?

Gabinet Internistyczny Wojciech Faron
Piłsudskiego 73