lekarz Katarzyna Niksa

Dermatolog

Bardzo nieuprzejma .nie polecam. nerwus chyba nie taki powinien być lekarz w prywatnym gabinecie gdzie się płaci za wizytę.kompletny brak kultury .

Nie polecam Pani doktor, chaotyczna, słaby wywiad, nie słucha pacjenta. Wydaje mi się, że za mało czasu poświęca pacjentowi, bo wydaje się jej że wszystko wie, a okazuje się, ze to nie prawda...

Gorąco polecam dr Niksa ! Moje dziecko od 8 mca życia ma silne problemy skórne, na które nic nie pomagało. Chodziliśmy do najróżniejszych lekarzy również prywatnych klinik. Nikt nie mógł zdiagnozować choroby. W końcu jakimś cudem trafiliśmy na dr Niksa. Córeczka ma już 3,5 roku. Dr Niksa poradziła sobie z problemem w tydzień. Obejrzała całą dokumentację choroby jaką zgromadziłam, zleciła potrzebne badania, dokładnie wszystko wytłumaczyła. Jest do tego miła i sympatyczna, wesoła. Dziękuję.

Gorąco polecam dr Niksa !

Jak dla mnie lekarz super jakich malo, od ponad roku zmagam sie z AZS, zlecila mi testy kontaktowe, leki dobre super przy naprawde ostrych zaostrzeniach skierwanie do szpitala jak mnie mnie lekarka godna polecnia w 100%

Pani Dr owszem miła i uprzejma, ale zero kompetencji. Leczyła mnie od 2 miesięcy przypisując różne maści i kremy i odsyłając co tydzień na obserwacje. Szkoda, bo jak się z czasem okazało to te maści zamiast mi pomóc to tylko nasiliły chorobę (diagnoza innego lekarza), szkoda czasu i zdrowia, nie wykonała żadnych badań bo z góry założyła że nic w nich nie wyjdzie. nie polecam a nawet odradzam

witam dzisiaj byłam drugi raz u pani doktor Niksy i jestem naprawdę z niej zadowolona,uprzejma i normalnie podchodząca do pacjenta

Leczę trądzik od jakichś 8 miesięcy u doktor Niksy niestety z rożnym skutkiem. Raz jest lepiej, a raz gorzej lub nie widać różnicy. Duży plus za kontakt z pacjentem oraz za to, ze przy przepisywaniu leków jest ostrożna, stara się je jak najlepiej dobrać. Ogólnie polecam.

Doskonała specjalistka, bardzo sympatyczna, nowoczesna, gorąco polecam

Doskonała specjalistka, bardzo sympatyczna, nowoczesna,
gorąco polecam