mgr Katarzyna Planicka-Sroga

Logopeda dziecięcy, Logopeda

3,9

Ja niestety nie jestem zadowolona z efektywności pracy tej Pani. Przede wszystkim jest niepunktualna co do umówionych godzin wizyty natomiast trzeba odbierać dziecko wcześniej niż powinna trwać wizyta. Pomimo że jest dla dzieci przyjemna czasem mam wrażenie że się za bardzo "cacka", przyjmuje kilkoro dzieci na raz więc uważam że nie poświęca wystarczająco czasu każdemu z dzieci.Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu i jeszcze w niepełnym wymiarze (zaznaczam że nie są to wizyty prywatne być może dlatego tak podchodzi do sprawy?)Prywatny koszt wizyty u tej Pani wynosi 60zł czyli ...

Ja niestety nie jestem zadowolona z efektywności pracy tej Pani.
Przede wszystkim jest niepunktualna co do umówionych godzin wizyty natomiast trzeba odbierać dziecko wcześniej niż powinna trwać wizyta. Pomimo że jest dla dzieci przyjemna czasem mam wrażenie że się za bardzo "cacka", przyjmuje kilkoro dzieci na raz więc uważam że nie poświęca wystarczająco czasu każdemu z dzieci.Wizyty odbywają się 2 razy w miesiącu i jeszcze w niepełnym wymiarze (zaznaczam że nie są to wizyty prywatne być może dlatego tak podchodzi do sprawy?)Prywatny koszt wizyty u tej Pani wynosi 60zł czyli Pani się ceni...

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Kasi. Byłem trochę zrażony do tej profesji, gdyż chodziłem z dzieckiem do poradni NFZ przez dwa lata i bez jakichkolwiek efektów!! A co najgorsze, wciąż słyszałem, że to nasza wina, że dziecko nie robi postępów!! Dzięki temu, że Pani Kasie zajęła się moim dzieckiem, już od pierwszego spotkania wada mojego dziecka ruszyła z miejsca, a nasz syn nie może się doczekać kolejnej wizyty. To nas najbardziej cieszy. Polecam!!!

Moje dziecko aktualnie korzysta z terapii logopedycznej u Pani Srogi. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć a co najważniejsze jesteśmy coraz bliżej sukcesu :) Dodam, że korzystamy z państwoej placówki za którą nie płacimy, więc to czy się płaci czy nie w porzypadku tej Pani nie ma znaczenia - stara się tak samo mocno by pomóc naszemu dziecku. Dzięki wielkie i do zobaczenia :)

Odwiedziłam kilku logopedów w Rybniku. Poza Panią Agnieszką to była porażka.Pani dr. Makowska ma zupełnie inne podejście i inne metody -trochę mnie to zaskoczyło bo u innych tylko ciągle czytałam albo powtarzałam Wólko i bez sensu. Tutaj było zupełnie inaczej. Widać ze to jej pasja (tak pisze na swojej stronie internetowej) i to prawda, przy tym to skromna i mądra kobieta. Ma też to coś czego się widocznie nie da nauczyć. Ważne że jest skuteczna i nawet nie dużo kosztuje wizyta. Jestem zadowolona i będę polecać ją każdemu. Ja prawie kończę terapię i żałuję ze nie poszłam od razu do tego gabinetu.

Chodzimy z synem do na terapie do tej pani. Jest cierpliwa, uprzejma, wszystko objasnia, a nasze dziecko czuje się u niej swobodnie. Polecam serdecznie.

Byłam u Pani Kasi prywatnie ze swoją 6-letnia córka i uważam ze Pani Kasia ma jak najlepsze podejście do dzieci i potrafi dotrzeć nawet do tych niesmialych i nieufnych. Jej diagnoza jest trafna a efekty pracy szybko zauważalne.

Bardzo dobry specjalista. . Konkretne i rzeczowe podejście do problemu gwarantuje skuteczna terapię. Polecam w 100 %

Wspaniała kobieta, bardzo dobre podejście do dziecka. Co mnie miło zaskoczyło ? Wizyta nie kończy się po określonym czasie, bo z każdym problem można również dzwonić do Pani mgr i otrzymać poradę w ramach terapii.

Jestem zadowolona z wizyt u pani Kasi a mój syn nie może doczekać się następnej wizyty.Syn jest zadowolony,że nareszcie wszyscy rozumieją co ma o powiedzenia .W "zerówce"chętnie się wypowiada i stał się bardziej aktywny.

pierwszy raz w życiu widziałam tak kompetentnom osobę i tak oddaną pracy, podejście do dziecka również niespotykane, sama chciałabym mieć tyle cierpliwości i zrozumienia. To cudowna osoba i doskonała specjalistka. Dziękuję

To cudowna osoba i doskonała specjalistka. Dziękuję