Logopeda Dziecięcy

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

wizyta już od 100
Pani Doktor to wspaniały człowiek, który bardzo motywuje do działania. Jeżeli słucha się tego co mówi i magluje dziecko w domu wedle wskazówek Pani Doktor nie ma możliwości, żeby to się nie udało:) dziękuję Bogu , że istnieją tacy ludzie :)
Opinia dodana przez: Magdalena
Warszawa Logopeda dziecięcy mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 100
Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.
Opinia dodana przez: Anna
Legnica Logopeda dziecięcy mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

wizyta już od 40
Serdecznie polecam! Pani Asia to osoba B.kompetentna, o dużej wiedzy. Synek miał duże kłopoty z mowa- nieplynnoscia. Odwiedziliśmy kilka logopedow, żaden nie umiał nam pomoc. Dopiero Pani Joanna wiedziała, jak z nim pracować. Chodziliśmy ponad rok. Wizyty w milej atmosferze, bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnianie. Polecam z całego serca! Jeśli logopeda to tylko Pani Komendecka!!!
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Logopeda dziecięcy mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Puszczyka 20/17

wizyta już od 80
Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy ...
Opinia dodana przez: Robert
 Logopeda dziecięcy mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna
Wrocław Logopeda dziecięcy lekarz Dorota Zielińska

lekarz Dorota Zielińska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Neurologopedyczny
Arbuzowa 23/1
Stabłowice, Wrocław

wizyta już od 100
Bardzo gorąco polecam terapię u Pani magister! Nie tylko dzieciom i osobom z problemami neurologopedycznymi. Gabinet Pani Doroty Zielińskiej powinni odwiedzać wszyscy, którzy na co dzień, zawodowo pracują głosem. Jestem dziennikarką radiową i lektorem. Przez wiele lat zmagałam się z dysfonią. Często pojawiały się u mnie problemy z natężeniem (mój głos brzmiał zbyt cicho lub zbyt głośno). Miałam też problemy z częstotliwością (głos był nienaturalnie wysoki lub niski). Nierzadko miałam ...
Opinia dodana przez: Ewa Kurdas
Augustów Logopeda dziecięcy mgr Elżbieta Chilicka

mgr Elżbieta Chilicka

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak ...
Opinia dodana przez: Lucyna K

Aneta Drężek

ul. Mirachowska 12
83-340 Sierakowice

Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

Rehabilitant, Neurologopeda

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Z moim synkiem przeszłam 3 różnych logopedów, to był czas stracony, do Pani doktor trafiłam z polecenia i już po kilku wizytach wiedziałam, że lepszego specjalisty na pewno nie znajdę. Dużo pracy przed nami ale wierzę, że współpracując z Panią doktor efekty w końcu będą widoczne. Pani doktor ma ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje! Widać od razu, że praca z dziećmi to jej wielka pasja !
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Hanna Kubiś

Logopeda, Logopeda dziecięcy

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.