Logopeda Dziecięcy

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

wizyta już od 40
Serdecznie polecam! Pani Asia to osoba B.kompetentna, o dużej wiedzy. Synek miał duże kłopoty z mowa- nieplynnoscia. Odwiedziliśmy kilka logopedow, żaden nie umiał nam pomoc. Dopiero Pani Joanna wiedziała, jak z nim pracować. Chodziliśmy ponad rok. Wizyty w milej atmosferze, bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnianie. Polecam z całego serca! Jeśli logopeda to tylko Pani Komendecka!!!
Opinia dodana przez: Karolina
Warszawa Logopeda dziecięcy mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Puszczyka 20/17

wizyta już od 80
Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy ...
Opinia dodana przez: Robert
 Logopeda dziecięcy mgr Elżbieta Radkowska

mgr Elżbieta Radkowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Nad wyraz kompetentny logopeda, dla którego dobro pacjenta jest nadrzędnym celem. "Stety/niestety" córeczka jest pod opieką pani mgr Elżbiety Radkowskiej już ponad 7 lat. Dzisiaj wiem, że wybór tej osoby to była słuszna decyzja. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Anna
Augustów Logopeda dziecięcy mgr Elżbieta Chilicka

mgr Elżbieta Chilicka

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka "Piotruś Pan" Elżbieta Chilicka
ul. Wypusty 1
Augustów

Pod opiekę Pani Elżbiety Chilickiej mój synek trafił ponad rok temu ,był dzieckiem nie mówiącym chociaż miał już pięć lat.Diagnozowany był pod kątem afazji jednakże kompleksowe badania wykazały opóźniony rozwój mowy.Już na samym początku terapii okazało się że Pani Chilicka ma wspaniałe podejście do dzieci i jest bardzo miłą i sympatyczną osobą.Jest również psychologiem co uważam za ogromny plus dla jej małych pacjentów.Do każdego dziecka i jego problemu podchodzi indywidualnie.Tak ...
Opinia dodana przez: Lucyna K
Warszawa Logopeda dziecięcy mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 100
Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.
Opinia dodana przez: Anna

wizyta już od 100

Aneta Drężek

ul. Mirachowska 12
83-340 Sierakowice

Zachęcona tak wielką liczbą bardzo dobrych opinii, również zapisałam córkę na zajęcia do tej pani i jakoś nie zauważyłam w nich nic nadzwyczajnego. Fakt, że rzeczywiście jest babka skuteczna i ma super podejście do dzieci, w bardzo krótkim czasie nauczyła Zuźkę pięknie i wyraźnie mówić, ale to dzięki ciężkiej pracy, a nie tak "hop-śup".

mgr Alina Koleśnik-Nykiel

Logopeda, Logopeda dziecięcy

ulica Daszyńskiego 31/16
11-400 Kętrzyn

Pani doktor godna polecenia , profesjonalne podejście do dzieci , bardzo ciepła i cierpliwa .Skuteczne ćwiczenia pomagające zwalczyć problemy wymowy .Po dwóch wizytach już widziałyśmy poprawę . Bardzo dobry kontakt telefoniczny . Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agata

mgr Hanna Kubiś

Logopeda, Logopeda dziecięcy

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

mgr Anna Tońska-Szyfelbein

LOGO-PED. Centrum Neurologopedyczno-Terapeutyczne
ul. Grunwaldzka 83/1
Wrzeszcz, Gdańsk

Do pani logopedy mój Krzyś chodzi bardzo chętnie, bardzo się cieszy na każdą wizytę. Pani Ania jest mega cierpliwa i do Krzysia, ale też do rodziców :) Zajęcia są dostosowane do małych dzieci, gabinet bardzo fajny. I oczywiście są postępy w terapii. Wszystkim znajomym polecamy to miejsce.
Opinia dodana przez: Katarzyna