lekarz Katarzyna Serwa-Piekarska

Okulista

Bardzo polecam Panią Katarzynę. Pierwszy raz w życiu natknąłem się na tak wyrozumiałego, kompetentnego i profesjonalnego lekarza. O pani Piekarskiej dowiedziałem się od znajomego, który uważał, że to najlepszy lekarz w woj wielkopolskim. Po kilku wizytach u pani Piekarskiej z całym przekonaniem mogę potwierdzić, że miał całkowitą racje.

Jestem zadowolona z usług dr , moje dziecko zostało przyjęte na 1 wizytę bez problemów , poprosiłam o szybsze przyjęcie ponieważ sprawa była pilna i pomimo wolnego terminu dopiero za 1,5 miesiąca syn został zbadany w ciągu 5 dni . Polecam serdecznie , profesjonalne podejście do dzieci .

Próbowaliśmy dostać się do Pani doktor 3 razy w ciągu ostatnich 2 lat ze względu na opinie i podejście do dzieci i z polecania znajomych. Za każdym razem stanowczo odmówiła a bardzo nam zależało bo mamy 3 letnie dziecko. Nie miała przysłowiowych 5 minut by obejrzeć oczko dziecka. Moim zdaniem fachowość przeplata się ze znieczulicą społeczną. Nadmiar pieniędzy uderzył do głowy i nie zależy już tej Pani na nowych pacjentach. Ważne że ma już swoich stałych klientów którzy płacą sianko za wizytę. Życzę tej pani zdrowego podejścia do wszystkich ludzi nawet do tych mniej zamożnych i więcej rozsądku. Pozdrawiam

Pani Katarzyna to prawdziwa profesjonalistka. Jestem w 100% zadowolony z wizyty. Kompleksowe podejście do problemu, który przedstawiłem, szereg badań w trakcie wizyty prywatnej, omówienie możliwych przyczyn problemu, skierowanie do kolejnych specjalistów. Dodatkowo, następnego dnia zostałem przyjęty, bez uprzedniej rejestracji, w gabinecie Pani Katarzyny już na NFZ, ponieważ Pani Katarzyna nie chciała przedłużać dojścia do ostatecznej diagnozy, za co jestem wdzięczny. Szczerze polecam Panią Katarzynę. Jest świetnym lekarzem.

Szczerze polecam Panią Katarzynę. Jest świetnym lekarzem.

Jestem bardzo zadowolona z opieki P. Doktor jaką sprawuje nad moją córeczką. Dokładnie wytłumaczyła sytuację jaka zaistniała oraz przebieg leczenia. Miła, uprzejma, może mało się uśmiecha ale i tak jest bardzo fajna. Każdy z nas ma czasem złe dni chociaż ja na taki nie trafiłam. Telefon zawsze odbiera i nigdy nie poczułam jakiegoś nie przyjemnego tonu. Polecam

Pierwszy raz w życiu byla na wizycie na której lekarz, po wysluchaniu mojego problemu, sam z siebie zaczyna tłumaczyć i wyprzedzac moje pytania. Pani Doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci, rodzic nie musi się dopraszać o wyjasnienie problemu i procesu leczenia, problem zdrowotny jest traktowany wieloaspektowo. Nie mówiąc o tym, że Pani Doktor po prostu lubi ludzi, bo jest miła i uprzejma, ale jednocześnie bardzo konkretna. Zdecydowanie polecam, szczególnie dla małych pacjentów.

Zdecydowanie polecam, szczególnie dla małych pacjentów.

Jeśli masz dużo wolnego czasu, który chcesz poświęcić na oczekiwanie na wizytę w poczekalni to jest to lekarz dla Ciebie. Wizyty często odwoływane. Lekarz sprawia wrażenie kompetentnego i miłego, szczególnie pozytywne podejście do dzieci. Jednak organizacja wizyt fatalna.

Jednak organizacja wizyt fatalna.

Pani doktor bardzo miła, wzbudzająca zaufanie. Bardzo dokładnie wytłumaczyła problem. Jestem zadowolony z wizyty. W razie potrzeby na pewno będę u tej pani doktor kontynuował leczenie.

Jestem zadowolona z wizyty u P.Dr.Piekarskiej spełniła moje oczekiwania ,bardzo dobry sprzęt ,przemiły człowiek.Basia

leczę się u niej, bardzo skrupulatna i dokładna, wykonuje dodatkowe badania, gdy nie jest pewna wizyta zmienia sie w dwie, z czego druga jest mniej płatna lub niepłatna.