lekarz Katarzyna Szmulkiewicz

Szczerze polecam Panią Doktor Szmulkiewicz. Jest kompetentną, życzliwą osobą i ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyta za każdym razem przebiega w miłej atmosferze. Problem zdrowotny został rozwiązany, a pacjentka czuje się zaopiekowana i zadowolona. Dziękuję.

Lekarka wykazała się bardzo dużą wiedzą, której do tej pory nie przekazali mi poprzedni ginekolodzy, którzy mnie badali. Pozytywnie odbieram podejście do pacjentki, pani doktor cierpliwie wyjaśniała i odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Polecam paniom, które szukają fachowej pomocy w przyjaznej atmosferze.

Polecam Panią Doktor Katarzynę do prowadzenia ciąży - z każdej wizyty wychodzę ze spokojem o mojego Maluszka. Komfort wizyty, atmosfera, ilość poświęconego czasu przy każdej wizycie i podejście do pacjenta -zaslugują na 5 gwiazdek

Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie a przy tym jest niezwykle empatyczna, kulturalna i życzliwa. Wszystko dokładnie tłumaczy, a co najważniejsze słucha pacjenta - polecam

Wszystko dokładnie tłumaczy, a co najważniejsze słucha pacjenta - polecam

Serdecznie polecam! Po wizytach u kilku lekarzy wreszcie trafiłam do kompetentnego i zaangażowanego lekarza. Pani Doktor przy każdej wizycie udziela wszelkich informacji, poświęca odpowiednią ilość czasu i pełną uwagę, a przy tym jest zawsze życzliwa i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.

Polecam Panią Katarzynę z całego serca!!! Trafiłam z polecenia znajomej, która przychodzi do Pani Doktor na wizyty kontrolne. Ja u Pani Katarzyny prowadziłam ciążę i nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego. Na każdej wizycie Pani Katarzyna odpowiadała na moje pytania, doradzała, podpowiadała czego unikać, a na co zwrócić uwagę. Nie musiałam szukać odpowiedzi w internecie, tylko spisywałam pytania i zadawałam je podczas wizyt. Uważam, że Pani Katarzyna Szmulkiewicz jest bardzo miłą i kompetentną osobą, polecam Panią Doktor zarówno do prowadzenia ciąży, jak i do wizyt ginekologicznych.

Polecam Panią Katarzynę z całego serca!!!

Z całego serca polecam panią doktor. Przechodziłam przez wielu lekarzy i zawsze miałam zle doświadczenia. Dopiero pierwszy raz w życiu jestem tak zadowolona i cieszę się że w końcu natrafiłam na tak wspaniałego lekarza. Pełen profesjonalizm i kompetencja. Dla mnie nr 1!

Szczerze polecam. U Pani Doktor prowadzę już trzecią ciążę. Bezgranicznie ufam w jej kompetencje zwłaszcza, że zanim do niej trafiłam miałam bardzo przykre doświadczenie z innym lekarzem.

Bardzo sympatyczna i kompetentna pani doktor. Prowadzi moją ciążę i każda wizyta odbywa się w ciepłej atmosferze. Słucha i zawsze z cierpliwością odpowiada na moje pytania. Z całego serca polecam!

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Pani Kasia jest mega profesjonalna. Prowadząc u niej ciążę czułam się bezpiecznie.