lekarz Katarzyna Trompeta

Nie polecam.Dwie próby usunięcia gradówki i wszystkie nieudane.Kupę pieniędzy rozeszło się bez zamierzonego celu.

Polecam w 100%. Pani doktor była bardzo miła i odpowiedziała na wszystkie pytania. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Zabieg wykonany w Klinice 2000 w Katowicach, którą także polecam

Cudowna okulistka. Profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Bardzo polecam Panią doktor. Byłam u niej na wizycie w Klinice 2000 w Katowicach.

Byłam na konsultacji przed operacją astygmatyzmu. Pani doktor przebadała oczy wszelkimi możliwymi metodami. Wytłumaczyła na czym polega wada wzroku, możliwości leczenia, a po przebadaniu bez ogródek powiedziała, że można zrobić operację, ale jest to w moim wypadku wyrzucanie pieniędzy, bo mam tak silną wadę, że operacja nie jest w stanie skorygować nawet połowy wady, a prawdopodobne, że wkrótce zostanie opracowana metoda, która to umożliwi. Duży plus za szczerość i brak naciągania pacjenta.

Byłam u pani doktor na drobnym zabiegu w zakresie spojówki,niestety już nastepnego dnia stwierdziłam że zabieg został wykonany bardzo niefachowo, żałuje tylko wywalonych pieniedzy w błoto.