Katarzyna Turek-Urasińska

2,1
2,6
2,9
2,1

Zaufałem pozytywnym opiniom na innym portalu oraz mojej lekarki rodzinnej i to był błąd. Na skutki ubocznego jednego leku zapisała drugi, o wiele mocniejszy, z tym samym składem. Dramat.

Kolejny dermatolog leczący "na oko". Przyszłam do pani doktor z krostkami na twarzy, które do tej pory nie zostały trafnie zdiagnozowane. Podczas wizyty, oprócz opisania całego problemu poprosiłam o skierowanie do laboratorium w celu zbadania tego świństwa, ale pani doktor stwierdziła, że to niepotrzebne. Po pobieżnych oględzinach przepisała mi miksturę do punktowego stosowania na zmiany skórne. Po kilku dniach stosowania tego dostałam okropnego zapalenia skóry. Krostki namnożyły się, skóra strasznie poczerwieniała, czuję świąd i pieczenie. Nic nie pomaga. W "Medicusie" kolejny termin wizyty odległy, pani w recepcji kierowała mnie do innego dermatologa, jakby dr Urasińska nie ponosiła odpowiedzialności za błędnie przepisany lek. Nie polecam ani dr Urasińskiej, ani "Medicusa". Stracony czas, pieniądze i zdrowie.

Bardzo niesympatyczna pani doktor, przy wizycie prywatnej nie wykonała żadnego wywiadu, spojrzała na zmianę skórną przez lupę i już wszystko wiedziała. Nie zleciła żadnych badań diagnostycznych tylko przepisała leki, które skórę bardzo podrażniły powodując duży stan zapalny. Nie wystawiła żadnej karty informacyjnej dla pacjenta. Po kolejnej wizycie stwierdziła, że wszystko jest ok, mimo ciągle pogarszającego się stanu i w sposób nieprzyjemny kazała udać się do innego specjalisty bo już więcej nie ma nic do powiedzenia. Nie polecam.

Beznadzieja. Straciłem pieniądze, a dzięki jej kuracji problem tylko się nasilił.

Chodziłam do 10 lekarzy, ale dopiero ona znalazła dla mnie odpowiedni lek, który mi naprawdę pomaga.

Bez diagnozy i bez skierowania na jakiekolwiek badania. Metoda prób i błędów, jak większość lekarzy teraz. Szkoda ich czasu i pieniędzy na nas. Chora służba zdrowia!

Świetny lekarz. Super specjalista, a w pierwszej kolejności doskonały diagnostyk!