lek. dent. Katarzyna Turlejlek. dent. Katarzyna Turlej - zdjęcie profilowe

lek. dent. Katarzyna Turlej

Specjalizuje się w endodoncji oraz kompleksowym estetycznym leczeniu protetycznym i implantoprotetycznym.

Na co dzień przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu ...

Na co dzień przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej – ukończyła Curriculum Endodontyczne – jak również zajmuje się kompleksowym estetycznym leczeniem protetycznym i implantoprotetycznym – ukończyła Curriculum Implantologiczne Dental Skills Institute.

Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach, sympozjach, po to aby zapewnić pacjentom najwyższą jakość świadczonego leczenia, leczenia zgodnego z najnowocześniejszymi trendami w stomatologii.

Praca protetyczna Dr Katarzyny Turlej rekonstrukcja estetyczna uzębienia - licówki, korony E-max w roku 2016 została wyróżniona, jako jedna z dwóch prac z Polski w konkursie PS eMAX SMILE AWARDS 2016.

Wspaniały Lekarz!! Zgłosiłam się do Pani doktor żeby odzyskać pewność siebie. Zbyt pochopnie dałam sobie usunąć zęba, miałam źle przeprowadzone leczenia kanałowe. Pani doktor na wizycie konsultacyjnej zaproponowała dwa warianty leczenia uwzględniające korony i licówki lub same korony. Podczas realizacji planu leczenia czyli od etapu 1 nazwanego przez panią dr wyprowadzeniem (leczenie wypełnień, powtórne leczenie kanałowe) przeszliśmy do etapu protetycznego korony + licówki :) mój uśmiech jest nieziemski, piękny i wogóle czuję się wspaniale w nowej odsłonie. Dodatkowo podczas etapu protetycznego obecny był również dr Tomasz Organa, który konsultował prawidłowość mojego zgryzu (nazywa się to okluzja, czy dysfunkcje). W każdym bądź razie wszystko jest w porządku. Dziękuję całemu zespołowi CDC. Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm!

Do dr. Turlej chodzę z moją córeczką. To wyjątkowo cierpliwa i wyrozumiała pani doktor. Ma świetne podejście do dzieci, nawet ja nie wiem jak udaje jej sie zapanowac nad tą wiercipiętą ;) Bardzo polecam zwłaszcza rodzicom z dziećmi. Ja chodzę do indexmedici.

Odkąd pamiętam, zawsze bałam się dentysty, dlatego stale zmieniałam stomatologów w poszukiwaniu takiego, który spełni moje oczekiwania, jako pacjenta. Na Indexmedicę trafiłam poprzez internet. Panie z recepcji poleciły mi doktor Katarzynę Turlej. Już po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że moje poszukiwanie 'osobistego stomatologa' dobiegły końca. Pani doktor niezwykle wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Jest niezwykle cierpliwa i co dla mnie bardzo istotne - delikatna. Gorąco polecam. :)

Doktor Turlej jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Nazywam ją moją panią doktor od spraw beznadziejnych ;) trafiłam do doktor Turlej z zaawansowaną martwicą miazgi, ogromna cierpliwość i niezwykłe miłe podejście, które mnie spotkało, a przy tym fachowa pomoc sprawiło, że nie wybieram się już do żadnych innych dentystów, zostanę przy dr Turlej :)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024