dr Katarzyna Zaporowska

Jak najbardziej polecam Panią doktor, byłam u niej na pierwszej swojej wizycie i wszystko przebiegło w miłej atmosferze, kolejna wizyta już napewno nie będzie stresująca, Pani doktor jest bardzo sympatyczna i wszystko mi wytłumaczyła, odpowiedziała na każde moje pytanie, polecam

polecam z czystym sumieniem tego lekarza, wcześnie wykrył moją chorobę dzięki czemu obeszło się bez powikłań

Kompetentna, zawsze uśmiechnięta oraz z uprzejmością witająca każdą pacjentkę. Zawsze ma czas i można dzwonić do Pani dr o każdej porze dnia i nocy. Wzbudza zaufanie oraz sympatię. Cieszę się, że to właśnie ta Pani stanęła na mojej drodze, i że to Ona prowadziła moją ciąże.

Chodzę do Pani Dr od jakiegoś czasu. Jestem zadowolona z podejścia Pani Zaporowskiej do pacjentek. Jest miła i poświęca dużo czasu pacjentce, mimo że chodzę do niej na NFZ a nie prywatnie. Pilnuje okresowych badań i nawołuje do systematycznych kontroli ginekologicznych. Polecam :)

Moja ciąża przebiegła w cudownej atmosferze dzięki niej. Wizyta u ginekologa nie jest już przykrym obowiązkiem.

Miła i kompetentna ;)Prowadziła moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Miła i kompetentna ;)Prowadziła moją ciąże i jestem bardzo zadowolona.

Chodzę do Pani doktor już kilka lat prowadzi obecnie moją drugą ciążę i nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego.

Ciepłe podejście do pacjentek, fachowa pomoc medyczna.

Ciepłe podejście do pacjentek, fachowa pomoc medyczna.

2 ciąże prze prowadziła nam wzorowo,miła,ciepła,pomocna w każdym momencie(odbiera tel) rozwieje każdą niepokojącą myśl,szczerze polecam tę Pania Doktor! :)

Pani doktor kompetentna. Poradziła sobie z moimi dolegliwościami bez problemu. Polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sucha Beskidzka"?

Zamkowa 11

Marek Boryczko

Sucha Beskidzka

Jacek Kostrz

ulica Długa 38
ulica Kolejowa 18
32-640 Zator
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Promocji i Ochrony Zdrowia"
ulica Piłsudskiego 226
32-555 Zagórze