lekarz Katarzyna Zimońska

Rehabilitant

1,4
1,2

No muszę przyznać że tak wrednej i bezczelnej baby w Rydułtowskim szpitalu jeszcze nie było, obrażona na cały świat, głupie pytania, gadka od rzeczy, pytania nie związanie z chorobą a nawet z medycyną, z góry traktuje pacjenta jak symulanta

Zdecydowanie odradzam kontakt z tą lekarką. Jest nieuprzejma i nie ma dobrego kontaktu z dziećmi. Rodzica traktuje z góry. Z wizyty, która trwała pięć minut wyszłam zniesmaczona i podirytowana.

Ta osoba nie wie jak się leczy! I jeszcze wtrąca się w wygląd i inne części ciała co jest absolutnie nie do przyjęcia!! Jest bezczelna, chamska i traktuje człowieka jak śmiecia bo... przyszedł państwowo. Ocenia, obraża i nie zna się na leczeniu w ogóle. Tak ma wyglądać rehabilitacja?! To jeden wielki żart i kpina. To co ta kobieta pokazuje nic nie ma się do bycia lekarzem. Brak słów. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo niemiła osoba! Miałam "przyjemność" mieć z nią do czynienia kilka lat temu - wówczas byłam zrozpaczona mając z nią kontakt,tak i teraz pozostało tak samo. Kobieta, która nie da się lubić - swoim wizerunkiem oraz sposobem bycia. W czasie wizyty nic nie wytłumaczy, a jedynie pogrąży jeszcze rodzica, nie dając mu nadziei na poprawę u dziecka. Lekarz beznadziejny, bez powołania. NIE POLECAM, OMIJAJCIE JEŚLI MOŻECIE!

Katastrofa pani doktor wykonuje swój zawód za karę . Mam nadzieję że więcej nie spotkam tej osoby ! Nie uprzejma !

Nie uprzejma !