lekarz Katarzyna Zimońska

Rehabilitant

2,1
1,8
1,6

Szpital w Wodzisławiu - przyjechałam z bólem w klatce piersiowej - brak empati, zaangażowania. Nie zostałam przebadana podobno szpitaln nocny nie dysponuje takim sprzętem. Odradzam. Nieprofesjonalnie i nieuprzejmie

Nie mamy żadnych zarzutów co do Pani doktor. Poświęciła nam tyle czasu ile było potrzeba, wszystko jasno wytłumaczyła. Była miła i uprzejma. Nawet pożartowała z synem przez co zdobyła jego zaufanie. Ja mogę ją polecić z czystym sumieniem. Czeka nas jeszcze jedna wizyta u tej pani doktor. Zobaczymy czy moje wrażenia będą tak samo pozytywne.

Niestety lekarz tragedia nie polecam. Po wizycie wyszłam wkurzona i poirytowana czy ta lekarka wykonuje swój zawód za karę?

Zdecydowanie odradzam kontakt z tą lekarką. Jest nieuprzejma i nie ma dobrego kontaktu z dziećmi. Rodzica traktuje z góry. Z wizyty, która trwała pięć minut wyszłam zniesmaczona i podirytowana.

No muszę przyznać że tak wrednej i bezczelnej baby w Rydułtowskim szpitalu jeszcze nie było, obrażona na cały świat, głupie pytania, gadka od rzeczy, pytania nie związanie z chorobą a nawet z medycyną, z góry traktuje pacjenta jak symulanta

Ta osoba nie wie jak się leczy! I jeszcze wtrąca się w wygląd i inne części ciała co jest absolutnie nie do przyjęcia!! Jest bezczelna, chamska i traktuje człowieka jak śmiecia bo... przyszedł państwowo. Ocenia, obraża i nie zna się na leczeniu w ogóle. Tak ma wyglądać rehabilitacja?! To jeden wielki żart i kpina. To co ta kobieta pokazuje nic nie ma się do bycia lekarzem. Brak słów. Zdecydowanie odradzam.

Bardzo niemiła osoba! Miałam "przyjemność" mieć z nią do czynienia kilka lat temu - wówczas byłam zrozpaczona mając z nią kontakt,tak i teraz pozostało tak samo. Kobieta, która nie da się lubić - swoim wizerunkiem oraz sposobem bycia. W czasie wizyty nic nie wytłumaczy, a jedynie pogrąży jeszcze rodzica, nie dając mu nadziei na poprawę u dziecka. Lekarz beznadziejny, bez powołania. NIE POLECAM, OMIJAJCIE JEŚLI MOŻECIE!

Katastrofa pani doktor wykonuje swój zawód za karę . Mam nadzieję że więcej nie spotkam tej osoby ! Nie uprzejma !

Nie uprzejma !