prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski

Ginekolog

Minęło już trzydzieści lat (może nawet ponad!), kiedy to po raz pierwszy zetknęłam się z Panem Prof. Kazimierzem Karolewskim (wówczas jeszcze b. młodziutkim dr). Pamiętam doskonale, że to, co od pierwszej chwili zwróciło moją uwagę, to ogromna kultura osobista, subtelność, zaangażowanie, a nade wszystko profesjonalizm! Swoją postawą wzbudzał ogromny szacunek, i zaufanie. Wiedziałam, że trafiłam na BARDZO DOBREGO CZŁOWIEKA I WSPANIAŁEGO LEKARZA!!! - Wiem, brzmi pięknie, ale tak naprawdę czułam wtedy, 30 lat temu i tak jest także dzisiaj. Nie pomyliłam się!! Pan Profesor zawsze znajduje dla mnie czas i ...

Pan Profesor zawsze znajduje dla mnie czas i poświęca wiele uwagi nurtującym mnie problemom i kłopotom zdrowotnym.
Kiedy niedawno, niespodziewanie okazało się, że rak znalazł sobie ciepłe miejsce i zamierzał całkiem wygodnie zadomowić się u mnie - Pan, Panie Profesorze uratował mnie przed dalszymi konsekwencjami choroby. Nigdy tego nie zapomnę!!
Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej ogromnej wdzięczności za wszystko, czego Pan Profesor dla mnie dokonał. DZIĘKUJĘ! DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA, PANIE PROFESORZE!!
Jestem szczęśliwa i dziękuję Bogu, że było mi dane przez los spotkać tak WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA I WSPANIAŁEGO LEKARZA!!!
PO PROSTU MAM SZCZĘŚĆIE! DZIĘKUJĘ!!! - G.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo