dr Chwiędacz przyjmuje w Kwidzynie w przychodni Femina, na Kołłątaja, tel. do rejestracji -0552619877. jest zdecydowanie najlepszym lekarzem w Kwidzynie. Przyjmuje bardzo dużo pacjentek, ok 3 razy w tygodniu popołudniami, zawsze z uśmiechem! nie patrzy na to,ile osób czeka za drzwiami, rozmawia z pacjentką tyle ile potrzeba, bez pośpiechu. cierpliwie tłumaczy i odpowiada na najbardziej banalne pytania. jako jedyna lekarka w tej przychodni kobietom w ciąży przeprowadza nie tylko USG, ale też badanie na fotelu ginekologicznym. Pani dr prowadzi właśnie moją ciążę, jestem bardzo zadowolona, to ona na początku uspokoiła moje ogromne bóle brzucha, a każdy lekarz doszukiwał się nie wiadomo czego, albo twierdził, że to normalne, bo każda ciąża boli.
POLECAM SERDECZNIE!

Wspaniała kobieta - ginekolog. Niesamowicie taktowana i cierpliwa, przy tym słucha, zadaje pytania, tłumaczy. Polecam wszystkim osobom, które nie są zadowolone z usług innych kwidzyńskich ginekologów.

Brdzo dobry lekarz ale nie jestem zadowolona z dobrenej antykoncepcji poniewaz dalam sie namowic na zmiane tabletek i chodze ciagle glodna

Bez rozpisywania się: uratowała życie mojej żonie po tym, jak inny "renomowany" kwidzyński ginekolog prawie ją zabił nie potrafiąc rozpoznać problemu (chciał ją zatrzymać na 2 tygodnie na obserwacji podczas, gdy okazało się, że mogła nie przeżyć następnych 2 dni ze względu na krwotok wewnętrzny...)

oby tak dalej pani kingo mam nadzieję że nie popadnie pani zbyt szybko w rutynę,powodzenia w dalszej pracy zawodowej i dużo cierpliwości do pacjętów

No brak mi słów, niesamowity człowiek i lekarz. Polecam z całego serca !!!

No brak mi słów, niesamowity człowiek i lekarz. Polecam z całego serca !!!

WSPANIAŁA! Kompetentna, delikatna, młoda, inteligentna, sympatyczna, taktowna no i przede wszystkim KOBIETA-GINEKOLOG! Przyjęła od razu, wypytała o wszystko, cierpliwie słuchała i wszystko tłumaczyła. Naprawdę polecam podobno przyjmuje gdzieś w Kwidzynie.

Suuuuuuuuper lekarz-polecam brakowało kogoś takiego w Kwidzynie :)

Suuuuuuuuper lekarz-polecam brakowało kogoś takiego w Kwidzynie :)

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam!

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, naprawdę polecam!

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, naprawdę polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kwidzyn"?

Marcin Gdaniec

Szpital Polski SA