lekarz Kinga Filipecka

Pani Doktor to mój lekarz POZ, świetna kobieta o ciepłym sercu. Pilnuje kontrolnych badań (gdzie poprzedni prowadzący POZ robił "łaskę" w wypisaniu skierowania na podstawową morfologię...) tu Pani doktor ile może to wypisze na nfz- nawet jeśli badania są potrzebne do innego specjalisty. Kieruje na potrzebne konsultacje, z jej polecenia trafiłam do innego świetnego lekarza (endokrynolog). Pani Doktor zależy do dobru pacjenta, wszystko skrupulatnie tłumaczy, jest spokojna i opanowana do tego życzliwa. Zawszę mogę liczyć na jej pomoc i poradę, co więcej prosi by wrócić z informacja od specjalisty. Ma aktualną wiedzę medyczną i takich też specjalistów poleca. Z całego serca polecam, lekarz z powołania i lekarz dla pacjenta!

Bardzo jestem wdzięczny za serdeczną opiekę nad schorowaną Mamą. Pani doktor zawsze podniesie na duchu dobrym słowem poza leczeniem. Dziękuje z całego serca.

Polecam panią doktor. Profesjonalne podejście a przy tym niezwykle miła i ciepła osoba. Oby więcej takich lekarzy, przy których czujesz się jak człowiek a nie jak kolejny numer.

Jestem bardzo zadowolony z opieki Dr. Kingi, uprzejma, bardzo dobre podejście do pacjenta , szybkie zdiagnozowanie choroby .

Jestem zadowolona z opieki dr Filipeckiej, fajna lekarka! uśmiechnięta, nie olewa tak jak inni - 5 minut wizyta i do widzenia, czasem wizyta trwa nawet 30 minut. Chętnie wszystko wytłumaczy.

Tej kobiecie zrobili krzywde dajac jej dyplom . Moja zona malo nie umarla . Kobieta nie potrafila stetoskopem uslyszec ze pacjent ma powaznie uszkodzone i zalane plynem pluca . Pogotowie na tychmiast zabralo zone na sygnale . Niestety kompetencje , wiedza , umiejetnosci tej Pani są żenujące

Tej kobiecie zrobili krzywde dajac jej dyplom .