Bardzo profesjonalna i miła Pani stomatolog - od 6 lat jestem Jej pacjentem i szczerze polecam. To co smutne to długie terminy wizyt :( - generalnie Super Dentystka

Dzisiaj byłam u pani stomatolog. Nie jestem z Krakowa ale na pewno będę leczyć tu swoje ząbki. Jest po prostu świetna, kompetentna i wie co robi. Zawsze bałam się dentysty, dopiero w kwiecie wieku przełamałam swój strach. Siedziało mi się świetnie. Jutro też idę i wszystkie ząbki mam ok :)

Od kilku lat leczę ząbki u Pani stomatolog i zawsze byłam bardzo zadowolona a ostatnio założyła mi też koronkę pełnoceramiczną, która jest rewelacyjna (nikt nie widzi różnicy między nią a moimi zębami, muszę pokazywać która to korona). polecam z całego serca!

Świetny fachowiec. Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz. Zawsze uzyskuję pełną informację dotyczącą leczenia i różnych jego sposobów. Panią Doktor cechuje wyjątkowa uprzejmość i cierpliwość. To co dla innych stomatologów stanowi problem, dla niej jest tylko sytuacją do rozwiązania.

Najcudowniejsza stomatolog w Krakowie! Wracałam do domu ogromnie szczęśliwa mogąc wreszcie szeroko uśmiechać się do mijanych ludzi. Niesłychanie kompetentna, przemiła. Piękny gabinet, nowoczesne narzędzia - naprawdę z całego serca polecam!

Polecam z całego serca, niezwykle delikatna i kompetentna pani stomatolog.

Polecam z całego serca, niezwykle delikatna i kompetentna pani stomatolog.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024