lek. dent. Klaudiusz Naumowskilek. dent. Klaudiusz Naumowski - zdjęcie profilowe

lek. dent. Klaudiusz Naumowski

Klaudiusz Naumowski, gabinet stomatologiczny, dentysta, implanty, ortodonta, protetyka, chirurgia, Łomianki, Warszawa, gabinet ortodontyczny Łomianki, ortodonta Łomianki, ortodoncja Łomianki, aparaty stałe Łomianki, aparaty ruchome Łomianki, wady zgryzu Łomianki, korekcja wad zgryzu Łomianki, krzywe zęby Łomianki , leczenie wad zgryzu Łomianki, badanie wstępne pacjenta Łomianki, stomatolog Łomianki, gabinet stomatologiczny Łomianki, profilaktyka stomatologiczna Łomianki, stomatologia zachowa...

Świetny lekarz z powołania, a w dodatku po prostu fajny człowiek. U dr Klaudiusza leczę się już kilka lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego lekarza:)

Bardzo dobry specjalista, super gabinet i sprzęt, oraz miła i profesjonalna obsługa. Polecam wszystkim, ja już wybrałem dr Klaudiusza dla siebie i rodziny

od dwóch lat jestem jego pacjętką - polecam wszystkim. Profesjonalne i skuteczne leczenie w bardzo sympatycznej atmosferze czyli ogólnie wszystko czego należałoby oczekiwać od leczącego nas specjalisty

Doktora Klaudiusza Naumowskiego poleciła mi koleżanka i obecnie leczy się u niego cała moja rodzina i polecam go nadal.Miły, kompetentny, lekarz "z powołania".

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łomianki"?

Lilla Dent
ul. Sosnkowskiego 10