Filtruj terminy

Lekarze Knyszyn

lek. dent. Krystyna Lewandowska

Rynek 39
16-015 Knyszyn

Pani dr Krystyna Lewandowska leczy moje zęby od bardzo wielu lat i nigdy mnie nie zawiodła. Jest świetnym fachowcem, a poza tym przemiłą osobą. Zawsze dokładnie wytłumaczy przebieg leczenia i podtrzyma na duchu kiedy potrzeba. Dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Mariusz Ciołkiewicz

19-120 Knyszyn

Lekarz o wielkim sercu i niezwykłym poświeceniu, wspaniały, konkretny, zdecydowany. Pomaga ludziom bezinteresownie. Dziękuję Panie Doktorze Ciołkiewicz.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Renata Songin

Lekarz rodzinny

19-120 Knyszyn

Bardzo dobry lekarz rodziny z dobrym podejściem do pacjenta polecam :) wybrać Tą Panią na swojego lekarza rodzinnego :)
Opinia dodana przez: Bogumił Dębkowski

lekarz Marek Stocki

19-120 Knyszyn

Super Lekarz. Jak do lekarza to tylko do niego. Bardzo profesjonalne i sumienne podejście do tematu.

lekarz Rafał Kisielewski

Poradnia Położniczo-Ginekologiczna ,, PH Centrum "
Starodworna 10
19-120 Knyszyn

Lekarz niedelikatny, podejście do pacjentki będącej w nowej dla siebie sytuacji życiowej jaką jest ciąża - na odwal. Opryskliwy, nie udzielał rzetelnych informacji na zadawane przeze mnie pytania, pytanie o badania prenatalne zostało przez niego praktycznie wyśmiane. Wizyta prywatna, absolutnie nie warta swojej ceny. Brak ogłady i podstaw empatii do pacjentek.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Marek Krawiel

Anestezjolog

19-120 Knyszyn

Nie wystaje ani trochę swoją empatią, zyczliwością i poszanowaniem do drugiego człowieka poza obszar części lekarzy traktujących resztę społeczeństwa jak plebs. Bez wdawania się w szczegóły powiem tyle, że Pan Marek oburzony pytaniami dotyczącymi znieczulenia ogólnego. Na pytania odpowiedział pytaniem "Czy jest Pan lekarzem?" z dozą ironii. Niestety nie mogę dobrze Pana ocenić jeżeli tak traktuje Pan najbliższą rodzinę pacjenta.
Opinia dodana przez: pacjent

lek. dent. Maria Dzięgielewska-Kozak