dr n. med. Konstantinos Tsirigotis

Psycholog, Psychoterapeuta

Witam wszystkich. Moje samopoczucie było fatalne od dłuższego czasu i jeszcze bardziej pogarszały je dolegliwości fizyczne.Dopiero w pracy z doktorem stało się dla mnie jasne że wynikało to z poczucia osaczenia i bezradności spowodowane różnymi nieprzyjemnymi zdarzeniami które mnie spotykały od jakiegoś czasu.W trakcie terapii sprawy stawały się coraz jaśniejsze a moje siły powracały tak,że mogę powiedzieć że jestem w stanie stawić czoło wielu problemom a dolegliwości ustąpiły.Ogromnie się cieszę i daję najwyższą cenę.

Dr to ekspert w swojej dziedzinie,przemiły i otwarty jako człowiek.To wspaniały człowiek i skuteczny psychoterapeuta,umie stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, pomaga się odblokować.Rozumie życie i problemy ludzi. Świetnie współpracuje z pacjentem wie i rozumie o czym pacjent mówi bo umie słuchać. Teraz po terapii u doktora lepiej sobie radzę z problemami i ze stresem.Co równie ważne, żadnego czekania w kolejce, wizyty umówione na konkretną godzinę, świetny kontakt.Zdecydowanie polecam doktora jako doświadczonego i skutecznego psychoterapeutę.

Nie wiem jak to ująć, ale to działa. Sprawy które wydawały się nie do przejścia teraz wydają się dużo łatwiejsze.Jestem w stanie samodzielnie poukładać swoje sprawy życiowe mimo silnych emocji,które mną targały.teraz radzę sobie z nimi nieźle.Może nie było łatwo,ale było warto skorzystać z pomocy doktora.Polecam mocno.

Moja sytuacja zdrowotna, życiowa i rodzinna była gorzej niż kiepska.Doktor pomógł spojrzeć na wszystko z innej perspektywy co nie było łatwe a momentami nawet było bolesne.Ale nie było innego wyjścia. Przy jego wsparciu znaleźliśmy źródło problemów i zaczęliśmy wszystko układań na właściwych torach.Wychodzę na prostą.Doktor normalnie „zaraża” optymizmem,siłą i nadzieją.Serdecznie polecam.

Dzień dobry. Psychoterapia już dawno skończona u doktora. Był mi potrzebny czas żeby upewnić się czy jego pomoc była nie tylko skuteczna, ale i trwała. I rzeczywiście mimo upływu czasu i różnych wydarzeń i sytuacji życiowych nadal trzymam się nieźle i radzę sobie z codziennymi sprawami i poważniejszymi problemami. Dawniej do ludzi nie można było wychodzić, nic nie można było robić. Dopiero udział w tej terapii mnie wyprowadził z tego. Obawy, paraliżujący lęk, koszmary poszły precz i nie wracają.Żyję pełnią życia. Polecam.Najwyższa ocena i wielkie dzięki.

Polecam! Bardzo dodry fachowiec,kompetentny.Mimo iż była to wizyta z "funduszu" podszedł do mojego problemu bardzo poważnie. Po spotkaniu z Panem Doktorem świat przybrał inne barwy. Pragnę nadmienić, że Pan Doktor w swoim postępowaniu jest konkretny, nie roztkwila się nad pacjentem czy jego problemem. Ważne jest że jego działania sa skuteczne.

Witam wszystkich. Prawdę mówiąc nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek będę musiała szukać pomocy u psychologa,ale rzeczywiście warto było wybrać się do tego lekarza. Terapia , jaką zastosował Dr pomogła mi - zaczęłam w końcu panować nad swoimi emocjami i nad swoim życiem.

Nie wyobrażam sobie jak by było gdyby nie doktor.Gdy wydawało się że nie ma wyjścia i że gorzej byc nie może pokazał jak może byc lepiej i jak należy to osiągnąć.

Trafiliśmy do doktora z polecenia człowieka który wcześniej korzystał z jego pomocy i bardzo go chwalił.I prawdę mówił tamten człowiek doktor jest bardzo dobry i bardzo nam pomógł.Polecmay

Bardzo miło wspominam wizyty u pana doktora.Uprzejmie, aczkolwiek stanowczo przeprowadził mnie przez moją ciężką chorobę,z której dzięki niemu udało mi się wyjść.Polecam jak najbradziej.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wieluń"?

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń
Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wrocław
Ul. Świdnicka 39, II piętro
50-439 Wrocław
Stowarzyszenie Psychoedukacji i Terapii “Evolutio”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław