mgr Krystyna Goliwąs

Psychoterapeuta

Nie wiem skąd się biorą tak pochlebne opinie ta kobieta spóźnia się na spotkania opowiada o swoich problemach na terapii zastanawiałam się się kto bardziej wymaga opieki terapeuty ona czy ja , znam opowiadania od niej jak wszyscy ją gnębią jakie ma problemy ile musi pracować terapia 45 min o moich problemach trwała może 15 min reszta czasu to pierdoły z jej życia . Ta kobieta sama powinna iść na terapie i to do dobrego terapeuty.. Mnie nie pomogła tylko traciłam czas.Albo ona się zmieniła albo ci którzy chodzili do niej lubią pierdoły .Zgadza się jedno świetnie wyrabia koło siebie otoczkę ciepłej i zainteresowanej osoby to manipulacja słabymi osobami. Nie polecam jej wręcz odradzam.Po ukończeniu terapii u innego terapeuty to zrozumiałam

Każdy ma prawo do wydania własnej opinii. Ja wiem jedno, bez jej pomocy już dawno by mnie nie było na tym świecie. Chodziłam do niej w ramach NFZ i zawsze otrzymałam fachową pomoc. Gdy mam jakiś problem mogę do niej zadzwonić. Moim zdaniem pani Goliwąs ma bardzo duże doświadczenie i wie jak pomóc w najgorszych chwilach. Dziękuję za wszystko tej WSPANIAŁEJ KOBIECIE :)

Zdecydowanie odradzam!! Pani Goliwąs jest niesłowna, niepunktualna i źle zorganizowana (wciąż się spóźnia lub odwołuje spotkania, czasem nawet bez wcześniejszej informacji telefonicznej), raczej patrzy jak zrobić biznes i zarobić niż jak pomóc pacjentowi. Poza tym potrafi długo gadać o własnych problemach np. z NFZ, z personelem czy też opowiadać o sobie w czasie za który płaci pacjent :(

Polecam panią Krystynę jako psychoterapeutkę. Zaufałam jej i nie żałuję. Terapia bardzo mi pomogła. Pani Krysia to znakomity fachowiec oraz niesamowicie ciepła, przyjazna i otwarta osoba.

Rewelacyjna, kompetentna, ciepła, przyjacielska terapeutka, człowiek o złotym sercu. Pomaga skutecznie i bezinteresownie. Potrafi nawiązac bardzo dobry kontakt z pacjentami, zarówno z dorosłymi jak i z dziecmi. Polecam

Dziękuję pani Krysi za pomoc, którą mi okazała. Ta kobieta jest cudowna i wykwalifikowana, ma świetne podejście do każdego pacjenta, szczególnie do dzieci. Jest przy tym ciepła, serdeczna, empatyczna. Nie ma lepszego terapeuty na świecie

Dla mnie jest jedyna i niepowtarzalna. Byłam u paru terapeutów, z żadnym nie potrafiłam tak rozmawiac jak z panią Krysią. Ona jest jak anioł, ma w sobie taką pozytywną aurę. Ma wysokie kwalifikacje, zna się na tym co robi. Swoim dobrym słowem i przyjacielskim gestem potrafi pomóc, całkowicie za darmo. Nie zamieniłabym jej nigdy na innego terapeutę.

Przypomina bardziej bizneswoman niż lekarza z powołania. Podejmuje leczenie bez postawienia konkretnej diagnozy. Podczas terapii finansowanej przez NFZ proponuje nierefundowane zabiegi za kilkaset złotych, które kompletnie nic nie wnoszą do leczenia.Jest na tyle wyrachowana, że finansuje informatyka, który wystawia jej pozytywne komentarze w internecie, stąd przyszli pacjenci, sprawdzając opinie kierują się spreparowanymi komentarzami.Próbuje kreować swój wizerunek fachowca w dziedzinie psychoterapii poprzez wypowiedzi o sukcesach, nieustannych szkoleniach, naukowe sformułowania, których sama nie rozumie. Jeśli chcemy się wyleczyć musimy umawiać się na prywatne drogie wizyty w dużych miastach , bo głównie tam znajdują się wykwalifikowani specjaliści. Zdecydowanie odradzam!

Pani Krysia jest wspaniałym człowiekiem, posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, jest otwarta, uprzejma, ciepła, zawsze służy pomocą i dobrą radą. Dzięki jej wsparciu uwierzyłam w siebie, teraz wiem, że życie jest piękne. Jestem jej bardzo wdzięczna za tyle dobra i ciepła, które mi okazała. Pani Krysia jest niezastąpiona.

jest to terapeutka z powołania, zawsze podaje pomocną dłoń, dzięki jej pomocy życie staje się piękniejsze :)