lekarz Krystyna Jurczenko

1,4
1,1
1,3
1,2

Pani doktor (chociaż mam wątpliwości czy o tej Pani można tak mówić) minęła się z powołaniem. Opinie na tej stronie są jak najbardziej prawdziwe! Jest nie miła, opryskliwa, a będąc na wizycie ma się wrażenie, że jest się intruzem! Starsza, schorowana kobieta, która nie dosłyszy poprosiła, aby Pani doktor mówiła trochę głośniej, to Pani stwierdziła oczywiście z wielkim wyrzutem, "że nie będzie głośno mówić, bo ją gardło boli". Po czym po wpuszczeniu kropli do oczu czekała 1,5 h na korytarzu! NIE POLECAM! NIE WARTO TRACIĆ NERWÓW! Zgłaszam sprawę do odpowiednich ...

NIE POLECAM! NIE WARTO TRACIĆ NERWÓW!
Zgłaszam sprawę do odpowiednich służb za narażenie zdrowia!

Nie rozumiem dlaczego p. Jurczenko zatrudnia kogoś takiego jak Dąbrowska, ktora sprzedaje okulary. W bloku gdzie mieszka ona ze swoim facetem z sąsiadami mają ciągle konflikty. Kiedy urządzała z tym swoim imprezy, a sąsiedzi ich uciszali, oni hałasowali jeszcze bardziej, a sąsiadce rzucali na wycieraczkę niedopałki papierosów tłumacząc właścicielowi mieszkania które u niego wynajmują że to ona zaśmieca klatkę schodową. Imprezy przycichły kiedy jej faceta zaczęli wywalać z każdej roboty, bo podobno kradnie i dlatego jest w konflikcie z prawem. Ostatecznie nie pracuje (bo po co?) dzięki czemu unika płacenia alimentów na córkę. Niedawno sąsiedzi mieszkający piętro pod nimi zaczęli im zarzucać że nie dają spać w nocy, bo robią jakieś głośne orgie seksualne przez wiele godzin. Oczywiście zwrócenie im uwagi przyniosło tym spokojnym ludziom dużo złośliwości ze strony pracownicy p. Jurczenko, która jest wyjątkowo bezczelną i pyskatą osobą. Czy naprawdę pani doktor musi sięgać po taką patologię przy naszym bezrobociu? A może " jaki pan taki kram"?

Obsluga okropna. Nikomu nie polecam. Trafilam ze spuchnietym okiem a ona mowi mi ze prodze czekac bo sa pacjenci ktorzy byli wczesniej zapisani.

pani blondynka w okularach nie uprzejma i nie mila robi bo musi wydalę w tym zakładzie 1500 zl na okulary dla córki wiecej tam nie pujde a gdy chciałem zaświadczenie do ubezpieczalni zostałem zbesztany przez te panią odradzam ten zakład I DO TEJ PANI JEST PANI CHAMSKA I BESZCZELNA MAM NADZIEJE ZE PANIA ZWOLNIA.

Ta Pani to jedna,wielka pomyłka. Nieuprzejma,z pogardą podchodząca do pacjenta. Dawno nie spotkałam tak lekceważącej swoją pracę osobę. Kieruje się zasadą "Robi bo musi" co świadczy że słowo "Powołanie" jest jej obce. Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam.Na wypis druku N9 czekałam 2 tyg: po przyjściu po druk czekałam pół dnia na poczekalni,przy okropnym upale 34°

Nie polecam tej Pani nikomu zero tłumaczenia,zero podejścia do pacjęta. Przepisała mi szkła za słabe,jak się póżniej okazało,bo mam dość dużą wadę.Teraz chodzę do innego specjalisty i wzrok się nie pogarsza,jest mała poprawa.

Badzo nieodpowiedzialny, a zarazem najgorszy lekarz jakiego spotkałem zapłaciłem 80 zł za wizytę w celu zmainy okularów, źle dobrała mi szkła, przez co gorzej widziałem, nie polecam, wręcz stanowczo odradzam!!

po co ona przyjmuje to nie wiem.poszłam na wizyte ,zrobiła badanie i odesłała mnie z kwitkiem. chcialam recepte na okulary to powiedziala ze nie ma czasu! to po co ja tam wogóle poszłam?!zeby dostała za mnie kase za prace.koszmar.nie polecam.bardzo nie miła kobieta.ludzi traktuje jak bydło.muszę isc prywatnie do jakiegos lekarza bo jestem krótkowidzem i potrzebuje okulary...po prostu brak mi słów. byc u lekarza na darmo.byc u okulisty i nie dostac recepty.koszmar.strata czasu.kto jej dał uprawnienia?!wykorzystuje ludzi!

Nie polecam .Byłam z dzieckiem.Zero podejscia do dzieci.Po wizycie wiedziałam tyle co przed.Widać było że pani za bardzo się nie chciało.Podejrzewałam u dziecka zeza no i wykonała jej badanie pod tylko tym kątem.Prowadziła ze mna rozmowę jakbym była czemuś winna.Zapytała mnie jaki dziecko ma zez?