2,8
3,2
2,6

Pani Doktor jest najbardziej niekompetentnym specjalista na jakiego miałam nieprzyjemność trafić. Od samego wejścia do gabinetu atmosfera byla gęsta, bo pani doktor miała zły dzień i była zestresowana o czym nie zapomniała mi wspomnieć. Do Pani doktor trafiłam przez pomyłkę, planowałam umówić się do innego chirurga. "zabieg" zaczął się znieczuleniem, po czym pani doktor po usłyszeniu mojej odpowiedzi o tym, że ból jest dalej odczuwalny stwierdziła, że do pewnych lekarzy jest się po prostu uprzedzonym i, że 'proszę się umówić do swojej doktor'. Z fochem wyszła z gabinetu. Zabieg się nie odbył.

Wyrywanie 8 to jakiś dramat! Weszłam do gabinetu i poproszono mnie od razu abym usiadła na fotel bo dostanę znieczulenie. Zero jakiejkolwiek informacji, nic. Pani dr ciągnęła mi tak zęba że myślałam że wyrwie mi pół szczęki. Po chwili zaszyła i mówi ze to wszystko, że dziękuje i już mogę iść i że daje mi karteczkę na której jest wszystko napisane, bo „nie chce jej się powtarzać któryś raz tego samego”. Mój błąd ze o nic nie zapytałam, ale byłam w takim szoku że stwierdziłam ze tam wszystko jest. Na karteczce były tylko zalecenia kiedy jeść, kiedy poć itp. Nie dostałam żadnego antybiotyku!!! Po 4 dniach w nocy jechałam na nocny dyżur do innego dentysty bo płakałam z bólu. Dentysta był w szoku że nie dostałam żadnego antybiotyku wiec mi go przepisał. Usta ledwo otwieram do tej pory (a to już 6 dzień) wiec zobaczył tylko ze nie mam wgl szwów, musiały być źle założone i przepłukał mi ranę. Nigdy w życiu nie przechodziłam przez taki bol jak teraz przez kilka dni. Cały czas lecę na silnych środkach przeciebólowych. Nie polecam placówki CITODENT przy ul. Hubskiej 2 we Wrocławiu i pani doktor!!!

Wyrywanie ósemki bez zdjęcia !! Wyrywanie na siłę i szarpanie na siłę!! Wizyta zakończona szyciem dziąsła, stanem zapalnym zębodołu i w efekcie nerwu. 3 tygodnie na silnych przeciwbólowych lekach i dwa miesiące doleczania już u innego chirurga. Wystarczyło zrobić zdjęcie!!!Zdecydowanie nie polecam!!!Proszę poszukać innego chirurga nawet kosztem dłuższego oczekiwania na wizytę.

Wyrywałam u Pani doktor dwie górne czwórki. Przy pierwszej bardzo się obawiałam ponieważ jestem bardzo wrażliwa. Po podaniu znieczulenia Pani doktor czymś "grzebała" mi w buzi- myślałam, że przygotowuje zęba..minute później powiedziała "do zobaczenia za tydzień:)" Jest bardzo sprawna i sympatyczna. Została mi polecona przez ortodontkę, którą kiedyś szkoliła:)

Wyrywanie ósemki na siłę bez żadnego zabiegu chirurgicznego. W rakcie gdy nie chciała wyjść druga Pani trzymała moją głowę żeby się nie ruszała w trakcie wyrywania. Moim zdaniem zero profesionalizmu. Nie polecam.

Pani Doktor wykazała się brakiem wiedzy stomatologicznej, jednym słowem doprowadziła do stanu zapalnego zęba i męczącego bólu przez cały tydzień. Zdecydowanie nie polecam!!!

Wyrywanie zęba w momencie, kiedy jeszcze nie działa znieczulenie, i brak reakcji na protest to chyba najlepszy sposób na wywołanie trwałego urazu u pacjenta...

Doktor Kulig jest bardzo miłą i kompetentną lekarką z dużym doświadczeniem. Chodzę do niej od kilku lat i nie zdażyło mi się wyjść niedalowoloną z gabinetu. Polecam ją wszystkim. Leczy BEZBOLEŚNIE I szybko!

Jest najwspanialszym lekarzem na świecie!! Każdemu polecam!!

Jest najwspanialszym lekarzem na świecie!! Każdemu polecam!!

Polecam w 100%-fachowość i serce na dłoni.

Polecam w 100%-fachowość i serce na dłoni.