lek. dent. Krystyna Nadarzyńska

Ortodonta

1,5
1,3

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM! Pani dr usunęła dziecku stałe zęby po jednej stronie- a po drugiej zapomniała. Po konsultacji u innego ortodonty - na usuwanie symetryczne było już za późno! A aparat mimo co 2-3- tygodniowej regulacji -wg innego lekarza- nic nie wnosił. Ot, dziecko nosiło tylko przedmiot w ustach! Teraz dziecko będzie miało niesymetrycznie ustawione zęby DO KOŃCA ŻYCIA. A Pani doktor kazała nam iść do innego ortodonty - szkoda, że nie wcześniej!

Absolutnie nie polecam! Pani Nadarzyńska jest osobą wysoce niekompetentną. Nie ma planu leczenia. Mam wrażenie, że nie zna się na swojej pracy. Po wizycie u innego ortodonty dochodzę o wniosku, że nigdy nie słyszała o sposobach leczenia zgryzu głębokiego. W dodatku co chwilę zmienia zdanie co do sposobu leczenia i nie prowadzi kartotek pacjentów (przynajmniej ja swojej nigdy nie widziałam) - stąd na kolejnej wizycie nie robi tego, co zapowiadała na poprzedniej. Kiepska ortodontka...

Nosiłam aparat ortodontyczny , po sciagnieciu zeby wrocuily do stanu pierwotnego bo ortodontka nie polecila nawet wkladki po noszeniu aparatu...a ja nie mialam o tym pojecia. NIe polecam!!

Często zmienia ceny. Sprawia wrażenie niekompetentnej. Nie ma żadnego planu leczenia. Noszę aparat ortodontyczny już dwa lata, a efektów nie widac (jedynym efektem jest to, że aparat zaczął wrastac mi się w dziąsło...) Mam zamiar zmienic ortodontę. Zdecydowanie nie polecam.