dr Krystyna Piślewska

2,2
1,7
2,1
1,1

Potwierdzam wszystkie opinie. Doktor Piślewska jest dramatyczna. Dzieci roztrzęsione, Poniżane przez Panią Doktor wychodzą zapłakane. W takiej sytuacji Pani Doktor jeszcze żegna je jakimś niewybrednym komentarzem. Rodzice wypytywani są o sprawy prywatne. Wyciągane przy nich krytyczne wnioski dotyczące ich życia. Po prostu: Wredne Babsko!!! które powinno trzymać się z daleka od ludzi.

jest ordynarna, córce mojej nie pomogła, źle dobrała aparat ortodontyczny. Nie zna się na zdjęciach panoramicznych. Nie zauważyła zalążków ósemek u mojej wówczas 8-letniej córki. Teraz mamy kłopot z ósemkami i cierpi przez kardynalny błąd niekompetentnej pani ortodontki. Aparat nie pomógł, jeszcze bardziej zaszkodził. Nie polecam tej Pani i omijajcie ten gabinet szerokim łukiem. Kto tej Pani dał dyplom lekarski!!! To wstyd dla całej polskiej medycyny. Nigdy więcej takich lekarzy!!!!!

Nieuprzejme, poniżające traktowanie. Byłam od 3 m-cy osobą bezrobotną i musiałam sie tłumaczyć: co robi mąż, czy aby nie pracuje poza granicami naszego pięknego kraju (woląc mnie nie ubezpieczać, bo koszta) a ja bezczelnie nie wykorzystuję ubezpieczenia z PUP. Nawet jeśli ktoś tak robi, to co ją (chyba jednak mocno sfrustrowaną i zdecydowanie nieczującą powołania pania ortodontkę) to obchodzi ??. OK,.. dostałam aparat dla syna i przenoszę sie do innego ortodonty..NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM.

Pani dr.Piślewska nie nadaje się do pracy z dziećmi. Dziecko było źle traktowane przy zakładaniu aparatu szarpane,nie potrafiła dziecku wytłumaczyć o co jej chodzi syn się rozpłakał. Atmosfera sięgnęła zenitu jak warknęłam na babę to się od razu uspokoiła. Kobieta nie ma za grosz wyrozumiałości, cierpliwości jest opryskliwa szydzi z dzieci Nie jeszcze raz Nie polecam tej kobiety Jeżeli już to trzeba się uzbroić w cierpliwość. I mieć nadzieje że się wyspała i ma dobry humor

Wizyty u tej doktor to koszmar dla rodzica a jeszcze większy dla dziecka. Jest nieuprzejma, wręcz opryskliwa. Szydzi z zachowań dzieci, szczególnie jeśli się boją. Dzieci wychodziły z płaczem niemalże z każdej wizyty. To nie jest człowiek do leczenia dzieci, nawet nie do leczenia dorosłych. Nie znosi sprzeciwów i na wszystko ma krótką i zwykle bezczelną odpowiedź. Jest zawsze poirytowana, sprawia wrażenie jakby była obrażona, że musi pracować. Nie liczy się z nikim. Wizyty u niej trwają zwykle kilka minut, na wszystko macha ręką. Zmiana lekarza była wybawieniem dla nas.

Zdecydowanie NIE POLECAM tej Pani lekarz. Leczę u niej dwójkę dzieci. Jest bardzo niemiła dla dzieci jak i dla rodzica. Jak się czegoś chce dokładniej dowiedzieć to odburkuje coś pod nosem. Rodzic nie jest mile widziany w gabinecie razem z dzieckiem. Problem też robi, gdy rodzic prosi o to, aby wizyty były po południu, musi się porządnie wytłumaczyć dlaczego... Atmosfera w gabinecie przez Panią doktor jest bardzo niemiła.

zdecydowanie nie polecam. Mam wrażenie,że tej pani nie chce się pracować, znajduje byle powód aby odesłać pacjenta z kwitkiem. Moja córka wyszła od niej z płaczem, a nie jest już małym dzieckiem. Raczej do tej pory nie bała się dentysty, ale po wizytach u tej pani może to sie zmienić. Noszę się z zamiarem zmiany ortodonty.

Zdecydowanie nie polecam tej Pani!Taka osoba nie powinna pracować z dziećmi. Brak podejścia do małego pacjenta. Odnoszę wrażenie, że tą Panią irytują wszyscy pacjenci.Nie polecam!!!

Kobieta bardzo nie sympatyczna nie umie wytłumaczyć dziecku spokojnie jak ma noscic aparat.Szybko się denerwuje aparat zakłada nerwowo przy tym szarpie Dopiero po zwróceniu uwagi zmieniła ton.Moje dzieci wyszły od niej z płaczem. Nie polecam tej lekarz.