lekarz Krystyna, Starszak

Byłam u pani dr 30.06.2016r jestem zachwycona podejściem do pacjenta jakim byłam.Nie spotkałam tak fachowego i zyczliwego lekarza. Piszę to dlatego , że 11.o7 . ide na operację do szpitala w Ćzęstochowie i byłam bardzo zestresowana po wizycie u innego lekarza, a Pani dr wyjasniła mi po zbadaniu w sposób bardzo jasny i niesamowicie zyczliwy przebieg operacji wzbudzając we mnie zaufanie i pozbawiając mnie dużego strachu. Dziękuję pani dr ,zycze duzo zdrowia ,no i oczywiście zyczliwosci z naszej pacjentów strony.

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Umie podejść do pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Świetnie tłumaczy diagnoze jak i stosowanie leków. Naprawde polecam

Wyjątkowy lekarz, z dobrym podejściem do pacjenta, leki przepisywane przez Panią doktor są w przystępnych cenach, wyniki badania są przedstawione w sposób zrozumiały dla pacjenta, kompetentna i miła Pani doktor. Polecam

Pani doktor sympatyczna, delikatna, uśmiechnięta, ma świetny kontakt z pacjentem. Okazała mi troskę i życzliwość, dokładnie wszystko wyjaśniła i doradziła. Cieszę się, że na nią trafiłam. Gorąco polecam.

Pod opieką Pani Doktor Starszak jestem z mamą od dwóch lat. Rok temu zdiagnozowała u niej niepokojące zmiany, które dokładnie opisała i uznała, że to nowotwór. Później skierowała mamę w odpowiednie miejsce. Teraz wszystko jest w porządku. Dzięki Pani Doktor mama żyje.

Pani doktor jest bardzo miła, sympatyczna i doskonale zna się na swojej pracy. Na pewno będę stałą pacjentką. Ogromnie polecam!

Niezwykle uprzejma i kompetentna lekarka. Poświęca zawsze dużo czasu, konkretnie wszystko tłumaczy. Zawsze odbiera telefony (nawet w nocy!) kiedy pacjentki potrzebują pilnej konsultacji. Zdecydowanie najlepszy ginekolog w rejonie. Polecam wszystkim

Świetny lekarz. Wraz z żoną zaufaliśmy w 100% pani doktor. Przez cały okres ciąży cierpliwie odpowiadała na nasze wszystkie pytania, a nie było ich mało ;)

Bardzo miła Pani Doktor. Badanie przeprowadzone profesjonalnie i bez stresu. Umie dotrzeć do pacjenta i wytłumaczyć, co i jak. Zdecydowanie polecam Panią Doktor!

Pani doktor bardzo mila, cierpliwa, chetnie tlumaczy wszystko. Wizyta absolutnie bezstresowa :) Polecam !