ja u Pani doktor prowadziła moją ciąże i byłam z niej bardzo zadowolona co wizyte miałam robione usg, zawsze mnie wysłuchała i tłumaczyła jak mi coś dolegało i przy porodzie również była jestem bardzo zadowolona ponieważ miałam c.c i prawie wogóle nie mam śladu. Ale niestety musiałam poszukać innego lekarza ponieważ musiałam iść do kontroli a Pani doktor z tego co słyszałam ma problemy zdrowotne i nie wiadomo kiedy znowu zacznie przymować ale jak zacznie to napewno do niej wróce.

Pani doktor jest najlepszym lekarzem ginekologiem z wszystkich u ktorych bylam! Zawsze szcegolowo i cierpliwie odpowiadala ma pytania, zawsze miala czas, nawet jak po skonczonym badaniu, juz mialam wychodzic zapytalam jak samemu mozna zbadac sobie piersi to poprosila mnie z powrotem na fotel i cierpliwie pokazala i dala wskazowki. Co rowniez wazne zawsze byla szansa na wizyte bez uprzedniego zarejestrowania. Teraz to kazdy lekarz tylko po wczesniejszej rejestracji, parodia. Brak mi i mysle nie tylko mnie opieki pani doktor! Z calego serca zycze szybkiego powrotu do zdrowia pani doktor, trzymam kciuki oby wszystko sie udalo i zeby Pani wrocila bo bardzo nam Pani brakuje
M. C.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem! Jest najlepsza ginekolog u której byłam. Miła, cierpliwa i uśmiechnięta. Zawsze znajdzie czas, odpowie na każde pytanie i dokładnie wszystko wytłumaczy. Do takiego lekarza aż chce się chodzić. :))

super lekarz, od samego poczatku chodzilam do pani winieckiej, prowadzila moje dwie ciaze, za kazdym razem mialam robione usg, wszystko wytlumaczone jak trzeba, poswica wystarczajaco duzo czasu jak zajdzie taka potrzeba, dostepna pod telefonem w kazdej chwili,bardzo mila i sympatyczna PANI DOKTOR ZYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA pozdrawiam

PANI DOKTOR ZYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA
pozdrawiam

Pani doktor jest super polecam byłam u niej 4 miesiące temu bardzo sie martwię bo podobno nie przyjmuje czekam na Pani powrót :)

Polecam wszystkim ponieważ jest miła, zawsze poświęca dla pacjenta tyle czasu ile potrzeba zawsze odpowiada na zadawane pytania oraz tłumaczy chorobe

Po prostu dno i chamstwo podczas przyjęcia grubiańskie zachowanie nie interesuje się pacjentką tylko odznacza w karcie bo za karę musi tam siedzieć chyba ze starości jest taka zgorzkniała i sfrustrowana. Odradzam każdej pacjentce

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Strzelin"?

Tomasz Żołnierczyk

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38
63-600 Kępno
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Kępnie
ulica Szpitalna 7
63-600 Kępno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " SALUTARIS VITAE"
ulica Gubińska 8A
ulica Mostowa 19
MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław
Ośrodek Diagnostyki Medycznej przy Fundacji dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu
Henryka Michała Kamieńskiego 73a

Artur Bobruk

Dolnobrzeskie Specjalistyczne Centrum Medyczne
ulica Wilcza 6
56-120 Brzeg Dolny
Ośrodek Medycyny Rodzinnej sp. z o.o.
ulica Strzelców 2
55-059 Sobótka