Lekarze Starogard Gdański

Rehabilitant

Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze "MEDPHARMA"
ul. Leśna 1A
83-200 Starogard Gdański

Pani Tamara jest niezwykle miłą, a jednocześnie bardzo rzeczową osobą. Zdecydowanie polecam wszystkim jako najwyższej klasy specjalistę. W dzisiejszych czasach znalezienie lekarza, z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta, graniczy z cudem
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Magdalena Korożan

Radioterapeuta

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Bardzo dziękuję za szczegółową opiekę i leczenie mojej ukochanej żony Marioli. Jestem bardzo zadowolony z Pani zaangażowania i specjalistycznego podejścia do pacjentki. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maciej Syropolski

lekarz Piotr Buda

Internista, Kardiolog

ul. gen. Władysława Sikorskiego 10/3
83-200 Starogard Gdański

Niesamowicie profesjonalny a przy tym miły i uprzejmy lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor wszystko w sposób zrozumiały wyjaśnił aktualny stan, doradził dalszy tok postępowania. Bardzo kompetentny i jednocześnie sympatyczny. Jak najbardziej polecam. Monika

lekarz Marina Morskaya

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne POLMED
os. Mikołaja Kopernika 21
83-200 Starogard Gdański

Moja kochana pani doktor...przemila nie ma problemu z niczym ...mozna porozmawiac pytac zawsze odpowie na pytania pocieszy i skieruje gdzie trzeba....
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Paweł Kukliński

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Pan Doktor bardzo delikatny i miły. W swojej pracy wykazuje się pełnym zaangażowaniem i troską. o pacjenta. U Pana Doktora miałam przeprowadzone leczenie kanałowe kilku zębów i wszystkie były bezbolesne. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Judyta

lekarz Maksymilian Mielczarek

83-200 Starogard Gdański

Bardzo dziękuję za wykonanie zabiegu koronarografii w dniu 14-03-2023 w UCK. Przez cały czas czułem olbrzymią dbałość o pacjenta i życzliwość a także olbrzymią staranność i świetne kwalifikacje . Z wyrazami szacunku - Lech Drzazga
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Sylwia Wika-Firgon

83-200 Starogard Gdański

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁEM, LEKARKA KOMPETENTNA KTÓRA LECZY Z POWOŁANIEM, BARDZO DOK ŁADNA WALCZY O KAŻDEGO PACJENTA POLECAM BARDZO
Opinia dodana przez: TOMASZ

lekarz Małgorzata El Ghaba

Przychodnia Lekarska
Generała Józefa Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

Pani doktor zawsze odpowiada na wszystkie pytania bardzo wyczerpująco, ze wszystkim pomoże i doradzi. Podczas wizyty atmosfera jest przyjazna i jest po prostu miło. Polecam Panią doktor wszystkim paniom! Jedyną niedogodnością jest fakt, że na wizyty nie prowadzone są zapisy i kobiety wchodzą do gabinetu w kolejności w jakiej przyszły. A to czasem wiąże się z nawet kilkugodzinnym oczekiwaniem na swoją kolej - dowodzi to jednak jak chętnie ludzie do ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Paweł Kaczorowski

Neurolog

83-200 Starogard Gdański

Dr Kaczorowski to lekarz z powołania. Doskonały w swoim fachu. Poświęca pacjentowi mnóstwo czasu. Przede wszystkim zaś jest skuteczny w rozpoznawaniu choroby i jej leczeniu. Dziękuję panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam. Mariusz R. z Tczewa
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Andrzej Zawadzki

Neurolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n.med. Andrzej Zawadzki
Gdańska 34a
Starogard Gdański

Wspaniały neurolog.Gorąco go polecam.Leczy mnie po bardzo poważnym zabiegu.

lekarz Anna Szkop-Dominiak

Os. Kopernika 21
83-202 Starogard Gdański

Dobra lekarka, tłumaczy i o wszystko można zapytać, a ona odpowie ;) Poza tym bardzo miła i z dużą wiedzą.

lekarz Mariola Wolska-Oleksiak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Juranda ze Spychowa 2 B
83-200 Starogard Gdański

Atmosfera podczas wizyty jest bardzo dobra. Pani Doktor jest sympatyczna i rzeczowa, odpowiada na każde zadane pytanie i wszystko starannie tłumaczy. Jest bardzo profesjonalna i dokładna, wręcz pedantyczna, co w tym przypadku niewątpliwie jest jej zaletą. Jestem jej stałym klientem od 15 lat i po każdej wizycie wychodzę bardzo zadowolony. Nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Polecam wszystkim pacjentom, zarówno małym i dużym. :)
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Żaneta Golec-Jendrzejewska

al. Armii Krajowej 9D/10
83-200 Starogard Gdański

Szczerze polecam. Pani doktor bardzo uprzejma, delikatna i wyrozumiała. Cierpliwie i szczegółowo tłumaczy zakres planowanego leczenia. A samo leczenie, jak również usuwanie zębów jest zupełnie bezbolesne i bezstresowe. Dzięki miłej atmosferze panującej w gabinecie u Pani Doktor, mój paniczny strach przed dentystą odszedł w niepamięć. Pani Doktor, bardzo dziękuję...
Opinia dodana przez: Judyta

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

83-200 Starogard Gdański

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Agnieszka Grams

Stomatolog, Ortodonta

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Starogard Wybickiego
Wybickiego 13
83-200 Starogard Gdański

Wspaniały, ciepły człowiek. Lekarz z kompleksowym podejściem do pacjenta. Jestem zadowolona z wizyty. Dziękuję.

lek. dent. Elżbieta Śledziewska-Jeleniewska

Sienkiewicza 10
83-200 Starogard Gdański

Kompetentna , uprzejma , wszystko dokładnie wytlumaczy, przedstawia możliwe rozwiazania , atmosfera mila , poświęca czas i uwage pacjentowi
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Izabela Swajdo

Oś.Kopernika 21 gab 1.2
83-200 Starogard Gdański

Kompetentna, sympatyczna i przyjazna pacjentom. Z pięknym charakterem pisma - nie ma najmniejszego problemu z czytaniem poleceń zapisanych przez panią doktor. Polecam wszystkim i życzę każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Roman Wolak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Przychodnia na Hallera
ulica Hallera 21
83-200 Starogard Gdański

wspaniały i znakomity specjalista chirurgii naczyniowej dba o pacjenta interesuje się jego stanem troskliwy opiekuńczy zawdzięczam mu życie godny polecenia !!!!

lek. dent. Izabela Smycz

Gabinet Stomatologiczny
Doktora Maja 1
83-200 Starogard Gdański

Gorąco polecam! Spędzałam Święta w Starogardzie Gdańskim. Złamał mi się ząb-jedynka. Wyglądałam okropnie. Pani doktor w komfortowym gabinecie, bezboleśnie, w przemiłej atmosferze, za nieduże pieniądze pięknie naprawiła mi uszkodzenie. Byłam zachwycona. warszawianka

Joanna Balkus

Gabinet lekarski
Starogard Gdański

Super pediatra - godna polecenia. Wyleczy dziecko bez antybiotyku. Sprawdzony pediatra. Może ludzie nie dodają opinii na stronach internetowych, ale z grona znajomych "mam" wszyscy ją chwalą.
Opinia dodana przez: Patrycja