Krzysztof Florczak

Chirurg onkolog

Polecam tego lekarza, jestem pacjentem po usunięciu płata tarczycy, jestem bardzo zadowolony i cieszę się, że trafiłem właśnie na tego chirurga. Lubię jak rozmawia się ze mną konkretnie i kompleksowo, bez owijania w bawełnę. Kompetencji nie oceniam bo się na tym nie znam, ważne jest dla mnie ,że odbyło się wszystko bez powikłań, nie było żadnego bólu, szybko wyszedłem do domu, niewielka , dobrze wyglądająca blizna. Jak dla mnie to uprzejmy i w porządku człowiek. POLECAM tego chirurga. Dodam,że po oddziale chodzi opinia, że to taka złota rączka - pod ...

Dodam,że po oddziale chodzi opinia, że to taka złota rączka - pod czym chętnie się podpisuję :-)

lekarz godny polecenia,pełen profesjonalizm, spokój ,który udziela sie pacjentowi, uprzejmy i cierpliwy

Nie spotkałam nigdy tak aroganckiego lekarza. Pacjent na wizycie w poradni jest dla pana doktora intruzem. Kompletny brak taktu i kultury. Nie rozumiem jak taki człowiek decyduje się na pracę w poradni. Zdecydowanie nie polecam

Bardzo dobry specjalista i do tego dobry człowiek :)

Bardzo dobry specjalista i do tego dobry człowiek :)

Witam jestem trzy miesiace po operacij prawego płata tarczycy i dziekuje Bogu ze trafilam na tak wspanialego lekarza DZIEKUJE panie doktorze oby wiecej takich wspaniałych i miłych lekarzy

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii

Andrzej Gracz

Chirurg onkolog
Gab. Chirurgii Onkologicznej-Medicest
61-862 None
centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań