lek. dent. Krzysztof Grzebyk

Protetyk, Stomatolog

Bardzo dobry dentysta i świetny psycholog . Dzięki niemu mam zdrowe zęby i zdrowe podejście do fotela w gabinecie :) . Jedyny lekarz któremu pozwoliłem zrobić sobie kanałowe leczenie ... Polecam wszystkim wystraszonym

Po pierwsze - ludzki! Interesuje się pacjentem, pomaga. Uspokaja. ma świetne podejście do dziecka. Dzieci mu ufają. Szkoda że 20 lat temu nie było takich gabinetów. Na widok fotela dentystycznego mdleję, moje dziecko siada i otwiera buźkę. Bez strachu. Pierwsze wizyty przeżyła pod gazem, dwie następne już bez.

W moim przypadku Pan doktor całkowicie wykazał się brakiem kompetencji przy wszczepianiu materiału kościotwórczego pod implant. Użyty przez doktora materiał był bardzo niskiej jakości/efektywności przez co wystąpiły dalsze poważne powikłania i znaczny wzrost kosztów już drogiego leczenia.

Bardzo kompetentny,miły i łagodny lekarz.Wszystko mi wytłumaczył.Rozsadne ceny,super sprzet.Dość długo czekałem na wizytę,ale z bólem przyjął mnie od razu.Ma niesamowite podejscie do dzieci.Mojej córce pomógł,choć nie było łatwo(czterech wcześniejszych dentystów nie dało rady)

Bardzo miły, kompetentny lekarz godzien polecenia każdemu,ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój synek wrecz go uwielbia.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Piaseczno"?

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce
Szpital św. Anny
Piaseczno
Centrum Medyczne Starówka
Warszawa, ul Konwiktorska 3/5
Centrum Medyczne NZOZ "Starówka"
ulica Lipowa 5
08-300 Sokołów Podlaski