Stomatolog Piaseczno

Prywatny Gabinet Lekarski
Raszyńska 14
05-500 Piaseczno

Jestem pod wrażeniem Pana doktora. Moje dziecko (nadwrażliwe na ból, panicznie bojące się igieł) po podcięciu wędzidełka wyszło z gabinetu z uśmiechem na buzi :) Byłam przygotowana na rzeź niewiniątek, a tu zaskoczenie. Pan doktor wykazał się cierpliwością oraz cudownym podejściem do dzieci. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.

Opinia dodana przez: BARBARA

lek. dent. Anna Rutkowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Polecam.Pani Doktor fachowa, bardzo miła.Wizyty bezbolesne. Ceny ok.

Polecam.Pani Doktor fachowa, bardzo miła.Wizyty bezbolesne. Ceny ok.

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Najlepsza specjalistka w swoim fachu, obszerna wiedza i doświadczenie owocują znakomitymi wynikami, szkoda że odeszła z Piaseczna. Polecam tę stomatolog😉👍

Opinia dodana przez: Jarek

Agatowa 5
05-500 Piaseczno

Przez całe swoje długie życie nie spotkałam takiej wspaniałej pani doktor jak pani Małgorzata. Kto leczył u niej zęby - przestał bać się dentysty. Mimo nawału pracy nigdy nie odmówiła dodatkowego przyjęcia pacjenta z bólem. Super profesjonalista i super człowiek. Pozdrawiam panią serdecznie - elblążanka. Brakuje nam pani!

Gabinet lekarski

05-501 Piaseczno

Jeżeli ktoś boi się stomatologów, powinien przyjść do dr. Trębickiego - jest przesympatyczny i delikatny. Poleciła mi go koleżanka i potwierdzam wszystko, co powiedziała - profesjonalnie, miło i w miarę tanio (jeśli w stomatologii w ogóle można użyć takiego stwierdzenia ;P ). Spośród wielu stomatologów, jakich w życiu odwiedziłam, dr. Trębicki zajmuje czołowe miejsce. Zdecydowanie polecam!!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

A.P DENT
ul. Strusia 5d
05-500 Piaseczno

Cudowny stomatolog. Siedzę nawet u niej po godzinie i nie czuć bólu ani upływającego czasu! Super miła! !!!

Opinia dodana przez: Kamila

VITADENT
ul. Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalizm, radość z wykonywanej pracy - to po pierwszej wizycie i ,,akcji przywrocenia usmiechu". Mysle ze tak jest i bedzie zawsze. Pani Doktor Stomatolog dla ktorej niech próchnica czasami zwycięża z najlepszą pastą do zébów.

Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Zdrowia
ulica Młynarska 13 A/89
05-500 Piaseczno

Lekarz bardzo profesjonalna, nie szczędzi czasu, zajęła się córką lepiej niż w gabinetach prywatnych, nawet, gdy są opóźnienia znajduje czas na wyjaśnienie i fachowe porady. Zaleciła córce niezbędną terapie logopedyczną. choć szkolna logopeda uznała, że terapia zakończona.

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Bardzo dobry dentysta i świetny psycholog . Dzięki niemu mam zdrowe zęby i zdrowe podejście do fotela w gabinecie :) . Jedyny lekarz któremu pozwoliłem zrobić sobie kanałowe leczenie ... Polecam wszystkim wystraszonym

Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Tomasz Rabiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Witam, ja natomiast nie jestem zadowolona z wizyty u lek. Rabińskiego (chociaż był bardzo miły). Miałam ekstrakcję zęba (do aparatu) i po zabiegu koszmarnie krwawiłam (aż do założenia opatrunku, czyli 19h). Gdy pytałam przed zabiegiem czy dr widział moje zdjęcie RTG zębów,
usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. Po pokazaniu zęba usłyszałam, że to łatwy zabieg i nie będzie problemu.
Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania ...

Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania opatrunku wiele razy słyszałam, że to najprawdopodobniej dlatego, że mam słabą krzepliwość krwi, chociaż mówiłam że nigdy nie miałam z tym problemów. Miałam robione badania i wyniki są prawidłowe. Mam tylko nadzieję, że mój przypadek nauczy dr mniej rutynowo podchodzić do niektórych zabiegów. Pozdrawiam.

Stomatolodzy w mieście Piaseczno