Stomatolog Piaseczno

lekarz Mohammad Rezaei

Stomatolog, Laryngolog

Szpital św. Anny

Piaseczno

Bardzo uprzejmy, sympatyczny i kompetentny lekarz. Trafiłem do niego z polecenia kolegi, miałem krzywą przegrodę. Wszystko dokładnie wytłumaczył co i jak i po niecałych dwóch miesiącach jestem już po zabiegu ( w Warszawie średni czas oczekiwania 2 lata). Przy następnej wizycie po wyjęciu płytek tak się cieszył z efektu, że byłem w szoku. To świadczy o profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu w to , co się robi.
Opinia dodana przez: adam

Tomasz Luzarski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Geodetów 68
Piaseczno

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow
i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal
jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr ...

lek. dent. Karol Święch

Prywatny Gabinet Lekarski
Raszyńska 14
05-500 Piaseczno

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam u Pana usuwane dwie ósemki. Poprzednie zęby robiłam gdzie indziej i bardzo żałuje, że nie było to u Doktora Święcha. Zabieg i samo znieczulenie podane bardzo delikatnie. Szybki i sprawny przebieg. Poprzednio miałam straszne doświadczenia z wyrywanie zębów, doktor pokazał, że można to zrobić delikatnie i bez traumy. Więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Tomasz Rabiński

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Centrum Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Witam, ja natomiast nie jestem zadowolona z wizyty u lek. Rabińskiego (chociaż był bardzo miły). Miałam ekstrakcję zęba (do aparatu) i po zabiegu koszmarnie krwawiłam (aż do założenia opatrunku, czyli 19h). Gdy pytałam przed zabiegiem czy dr widział moje zdjęcie RTG zębów,
usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. Po pokazaniu zęba usłyszałam, że to łatwy zabieg i nie będzie problemu.
Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania ...

lek. dent. Krzysztof Grzebyk

Stomatolog, Protetyk

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Bardzo dobry dentysta i świetny psycholog . Dzięki niemu mam zdrowe zęby i zdrowe podejście do fotela w gabinecie :) . Jedyny lekarz któremu pozwoliłem zrobić sobie kanałowe leczenie ... Polecam wszystkim wystraszonym
Opinia dodana przez: Adam

Monika Rosa

Centrum Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w ...
Opinia dodana przez: Elwira

lek. dent. Dominika Salwerowicz

VITADENT
ul. Jana Pawła II 6
05-500 Piaseczno

Profesjonalizm, radość z wykonywanej pracy - to po pierwszej wizycie i ,,akcji przywrocenia usmiechu". Mysle ze tak jest i bedzie zawsze. Pani Doktor Stomatolog dla ktorej niech próchnica czasami zwycięża z najlepszą pastą do zébów.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Małgorzata Kostrzyńska

ul. Strusia 6C/30
05-500 Piaseczno

Polecam Bardzo miła i Fachowa .Potrafi wytłumaczyć . Trochę mało cierpliwa dla niesfornych pacjentów .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Małgorzata Stanisławska

Agatowa 5
05-500 Piaseczno

Profesjonalistka w kazdym calu, do tego wysoka kultura osobista, ogromny szacunek dla pacjenta. Poecam każdemu,kto boi się wizyty u stomatologa.
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Agnieszka Berbeć-Łazuka

Stomatolog, Protetyk

Pelikanów 2D/30
05-500 Piaseczno

Nie mogę zgodzić się z opinią iż Pani Doktor dba tylko o pieniądze. Panicznie boje sie dentysty a dzięki Pani Agnieszce udało mi sie ten lęk opanować, leczy też ząbki mojej 4 latki, a do tego ma całkiem przystępne ceny:)Szczerze Polecam!!!!
Opinia dodana przez: Marta

Stomatolodzy w Piasecznie