lek. dent. Karol Święch

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam u Pana usuwane dwie ósemki. Poprzednie zęby robiłam gdzie indziej i bardzo żałuje, że nie było to u Doktora Święcha. Zabieg i samo znieczulenie podane bardzo delikatnie. Szybki i sprawny przebieg. Poprzednio miałam straszne doświadczenia z wyrywanie zębów, doktor pokazał, że można to zrobić delikatnie i bez traumy. Więcej takich lekarzy!

Pan doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam wyrywane dwie ósemki i bardzo obawiałam się zabiegu. Pan doktor wszystko cierpliwie tłumaczył, odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Widać było, że troszczy się o pacjenta i dba o jego komfort i dobre samopoczucie. Zabieg został przeprowadzony bardzo szybko i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam. Na kolejny zabieg wyrywania ósemek na pewno wybiorę się do doktora Święcha.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Cierpiwie tłumaczy wszystko co robi jest zaangażowany i pełen empatii. Fachowiec , polecam

Fachowiec , polecam

Oceniam pana Doktora na 6/5, bo jest empatycznym, cierpliwym i profesjonalnym chirurgiem. Wyrwał mi dwie dolne ósemki. Daleko i długo takiego szukac! Super! Polecam

Dr. przedstawił różne możliwości leczenia, pomógł umówić wizyty. Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Polecam. :)

Znakomity fachowiec, bardzo cierpliwy, precyzyjny oraz uprzejmy. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnia każdy krok, zapowiada przebieg zabiegu i leczenia. Otwarty i serdeczny. Polecam każdemu.

Jestem pod wrażeniem Pana doktora. Moje dziecko (nadwrażliwe na ból, panicznie bojące się igieł) po podcięciu wędzidełka wyszło z gabinetu z uśmiechem na buzi :) Byłam przygotowana na rzeź niewiniątek, a tu zaskoczenie. Pan doktor wykazał się cierpliwością oraz cudownym podejściem do dzieci. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.

Podczas trzech wizyt w klinice Odent poświęconych na wymianę wypełnień, Pan Doktor okazał się dokładnym, skoncentrowanym na pracy fachowcem. Poza tym jego takt sprawia, że jest lekarzem, do którego chętnie się wraca.