lek. dent. Karol Święch

Miałam usuwane dwie dolne ósemki (dwa oddzielne zabiegi). Niestety obie były dobrze ukorzenione więc zabiegi nie należały do najprzyjemniejszych;) Przed pierwszym dostałam nawet lekkiego ataku paniki :) Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi - spokojny, pogodny, wszystko tłumaczył i wykazał się naprawdę sporą empatią i dużym poczuciem humoru, które było mi osobiście bardzo potrzebne. Mimo że zabiegi przeprowadzane były w czasie pandemii to naprawdę czułam się bezpiecznie. Wszystko się super zagoiło i nie było absolutnie żadnych komplikacji. Wyrywanie ósemek nie należy do najprzyjemniejszych ale naprawdę gorąco polecam Pana doktora :)

Dzień dobry, piszę tę opinie po usunieciu osemki dzis rano. Byla to moja trzecia usuwana osemka, dwie pierwsze usuwalam jeszcze w innym miescie i pozostałam z traumą. Taką, przez ktora 1,5 roku udawalam, ze nie ma problemu i trzeciej nie musze usuwac, ale musialam. Trafiłam do Pana Doktora i wiem, ze to byl najlepszy wybor. Pan doktor nie dosc, ze poradzil sobie z moja skomplikowana osemka, to dodatkowo wspieral mnie w trakcie calego zabiegu. Jego spokoj pozwolil mi stawic czola mojej traumie. Skorzystalam rowniez z sedacji wziewnej, ktora polecam kazdemu kto boi sie powrotu do gabinetu dentysty. Prosze mi wierzyc, stres trzymalam w sobie 1,5 roku a decyzja wiazala sie z ogromna panika. Zdecydowalam sie na ten komentarz aby pomoc komus podjac decyzje, jesli szuka lekarza, ktoremu zaufa majac wlasnie taki stres. Dodam jeszcze, ze minelo zaledwie kilka godzin, a miejsce to prawie nie boli, tak samo opuchlizna jest malenka - pomimo skomplikowanej osemki i tego, ze zabieg byl chirurgiczny. Jesli szukacie dentysty z takim przerazeniem jak ja, to moge tylko napisac, ze ten doktor to dobry wybor. Odczarowal moja traume do tego stopnia, ze wiem, ze ostatnia, czwarta osemke usune rowniez u niego. A przede wszystkim czulam sie bezpiecznie i w rekach specjalisty. Dziekuje Panie Doktorze, z calego serca !

Pan doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam wyrywane dwie ósemki i bardzo obawiałam się zabiegu. Pan doktor wszystko cierpliwie tłumaczył, odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Widać było, że troszczy się o pacjenta i dba o jego komfort i dobre samopoczucie. Zabieg został przeprowadzony bardzo szybko i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam. Na kolejny zabieg wyrywania ósemek na pewno wybiorę się do doktora Święcha.

Dr. przedstawił różne możliwości leczenia, pomógł umówić wizyty. Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Polecam. :)

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Cierpiwie tłumaczy wszystko co robi jest zaangażowany i pełen empatii. Fachowiec , polecam

Fachowiec , polecam

Oceniam pana Doktora na 6/5, bo jest empatycznym, cierpliwym i profesjonalnym chirurgiem. Wyrwał mi dwie dolne ósemki. Daleko i długo takiego szukac! Super! Polecam

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam u Pana usuwane dwie ósemki. Poprzednie zęby robiłam gdzie indziej i bardzo żałuje, że nie było to u Doktora Święcha. Zabieg i samo znieczulenie podane bardzo delikatnie. Szybki i sprawny przebieg. Poprzednio miałam straszne doświadczenia z wyrywanie zębów, doktor pokazał, że można to zrobić delikatnie i bez traumy. Więcej takich lekarzy!

Znakomity fachowiec, bardzo cierpliwy, precyzyjny oraz uprzejmy. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnia każdy krok, zapowiada przebieg zabiegu i leczenia. Otwarty i serdeczny. Polecam każdemu.

Jestem pod wrażeniem Pana doktora. Moje dziecko (nadwrażliwe na ból, panicznie bojące się igieł) po podcięciu wędzidełka wyszło z gabinetu z uśmiechem na buzi :) Byłam przygotowana na rzeź niewiniątek, a tu zaskoczenie. Pan doktor wykazał się cierpliwością oraz cudownym podejściem do dzieci. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.

Podczas trzech wizyt w klinice Odent poświęconych na wymianę wypełnień, Pan Doktor okazał się dokładnym, skoncentrowanym na pracy fachowcem. Poza tym jego takt sprawia, że jest lekarzem, do którego chętnie się wraca.