| Zaufanie do kompetencji | 4,9 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
| Zaufanie do kompetencji | 4,9 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Polecam - ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że znajduję się w rękach fachowca. Wizyta przebiegła sprawnie, w milej atmosferze bez stresu i bólu.
Polecam - ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że znajduję się w rękach fachowca. Wizyta przebiegła sprawnie, w milej atmosferze bez stresu i bólu.
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Z czystym sercem polecam, usunięcie 8 odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Od momentu wejścia do gabinetu widać było profesjonalizm i zaangażowanie, co znacznie wpływa na nastawienie do samego zabiegu. Ból po usunięciu był naprawdę niewielki, wszystko bardzo szybko się zagoiło.
Z czystym sercem polecam, usunięcie 8 odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Od momentu wejścia do gabinetu widać było profesjonalizm i zaangażowanie, co znacznie wpływa na nastawienie do samego zabiegu. Ból po usunięciu był naprawdę niewielki, wszystko bardzo szybko się zagoiło.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Miałam usuwane dwie dolne ósemki (dwa oddzielne zabiegi). Niestety obie były dobrze ukorzenione więc zabiegi nie należały do najprzyjemniejszych;) Przed pierwszym dostałam nawet lekkiego ataku paniki :) Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi - spokojny, pogodny, wszystko tłumaczył i wykazał się naprawdę sporą empatią i dużym poczuciem humoru, które było mi osobiście bardzo potrzebne. Mimo że zabiegi przeprowadzane były w czasie pandemii to naprawdę czułam się bezpiecznie. Wszystko się super zagoiło i nie było absolutnie żadnych komplikacji. Wyrywanie ósemek nie należy do najprzyjemniejszych ale naprawdę gorąco polecam Pana doktora :)
Miałam usuwane dwie dolne ósemki (dwa oddzielne zabiegi). Niestety obie były dobrze ukorzenione więc zabiegi nie należały do najprzyjemniejszych;) Przed pierwszym dostałam nawet lekkiego ataku paniki :) Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi - spokojny, pogodny, wszystko tłumaczył i wykazał się naprawdę sporą empatią i dużym poczuciem humoru, które było mi osobiście bardzo potrzebne. Mimo że zabiegi przeprowadzane były w czasie pandemii to naprawdę czułam się bezpiecznie. Wszystko się super zagoiło i nie było absolutnie żadnych komplikacji. Wyrywanie ósemek nie należy do najprzyjemniejszych ale naprawdę gorąco polecam Pana doktora :)
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Dzień dobry, piszę tę opinie po usunieciu osemki dzis rano. Byla to moja trzecia usuwana osemka, dwie pierwsze usuwalam jeszcze w innym miescie i pozostałam z traumą. Taką, przez ktora 1,5 roku udawalam, ze nie ma problemu i trzeciej nie musze usuwac, ale musialam. Trafiłam do Pana Doktora i wiem, ze to byl najlepszy wybor. Pan doktor nie dosc, ze poradzil sobie z moja skomplikowana osemka, to dodatkowo wspieral mnie w trakcie calego zabiegu. Jego spokoj pozwolil mi stawic czola mojej traumie. Skorzystalam rowniez z sedacji wziewnej, ktora polecam kazdemu …
Dzień dobry, piszę tę opinie po usunieciu osemki dzis rano. Byla to moja trzecia usuwana osemka, dwie pierwsze usuwalam jeszcze w innym miescie i pozostałam z traumą. Taką, przez ktora 1,5 roku udawalam, ze nie ma problemu i trzeciej nie musze usuwac, ale musialam. Trafiłam do Pana Doktora i wiem, ze to byl najlepszy wybor. Pan doktor nie dosc, ze poradzil sobie z moja skomplikowana osemka, to dodatkowo wspieral mnie w trakcie calego zabiegu. Jego spokoj pozwolil mi stawic czola mojej traumie. Skorzystalam rowniez z sedacji wziewnej, ktora polecam kazdemu kto boi sie powrotu do gabinetu dentysty. Prosze mi wierzyc, stres trzymalam w sobie 1,5 roku a decyzja wiazala sie z ogromna panika. Zdecydowalam sie na ten komentarz aby pomoc komus podjac decyzje, jesli szuka lekarza, ktoremu zaufa majac wlasnie taki stres. Dodam jeszcze, ze minelo zaledwie kilka godzin, a miejsce to prawie nie boli, tak samo opuchlizna jest malenka - pomimo skomplikowanej osemki i tego, ze zabieg byl chirurgiczny. Jesli szukacie dentysty z takim przerazeniem jak ja, to moge tylko napisac, ze ten doktor to dobry wybor. Odczarowal moja traume do tego stopnia, ze wiem, ze ostatnia, czwarta osemke usune rowniez u niego. A przede wszystkim czulam sie bezpiecznie i w rekach specjalisty. Dziekuje Panie Doktorze, z calego serca !
WięcejMniejMusisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Pan doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam wyrywane dwie ósemki i bardzo obawiałam się zabiegu. Pan doktor wszystko cierpliwie tłumaczył, odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Widać było, że troszczy się o pacjenta i dba o jego komfort i dobre samopoczucie. Zabieg został przeprowadzony bardzo szybko i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam. Na kolejny zabieg wyrywania ósemek na pewno wybiorę się do doktora Święcha.
Pan doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam wyrywane dwie ósemki i bardzo obawiałam się zabiegu. Pan doktor wszystko cierpliwie tłumaczył, odpowiadał na pytania i rozwiewał wątpliwości. Widać było, że troszczy się o pacjenta i dba o jego komfort i dobre samopoczucie. Zabieg został przeprowadzony bardzo szybko i bezproblemowo. Zdecydowanie polecam. Na kolejny zabieg wyrywania ósemek na pewno wybiorę się do doktora Święcha.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Dr. przedstawił różne możliwości leczenia, pomógł umówić wizyty. Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Polecam. :)
Dr. przedstawił różne możliwości leczenia, pomógł umówić wizyty. Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. Polecam. :)
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Cierpiwie tłumaczy wszystko co robi jest zaangażowany i pełen empatii. Fachowiec , polecam
Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora. Cierpiwie tłumaczy wszystko co robi jest zaangażowany i pełen empatii.
Fachowiec , polecam
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 3,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Oceniam pana Doktora na 6/5, bo jest empatycznym, cierpliwym i profesjonalnym chirurgiem. Wyrwał mi dwie dolne ósemki. Daleko i długo takiego szukac! Super! Polecam
Oceniam pana Doktora na 6/5, bo jest empatycznym, cierpliwym i profesjonalnym chirurgiem. Wyrwał mi dwie dolne ósemki. Daleko i długo takiego szukac! Super! Polecam
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Pan Doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam u Pana usuwane dwie ósemki. Poprzednie zęby robiłam gdzie indziej i bardzo żałuje, że nie było to u Doktora Święcha. Zabieg i samo znieczulenie podane bardzo delikatnie. Szybki i sprawny przebieg. Poprzednio miałam straszne doświadczenia z wyrywanie zębów, doktor pokazał, że można to zrobić delikatnie i bez traumy. Więcej takich lekarzy!
Pan Doktor jest bardzo profesjonalny. Miałam u Pana usuwane dwie ósemki. Poprzednie zęby robiłam gdzie indziej i bardzo żałuje, że nie było to u Doktora Święcha. Zabieg i samo znieczulenie podane bardzo delikatnie. Szybki i sprawny przebieg. Poprzednio miałam straszne doświadczenia z wyrywanie zębów, doktor pokazał, że można to zrobić delikatnie i bez traumy. Więcej takich lekarzy!
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
| Zaufanie do kompetencji | 5,0 |
| Tłumaczenie choroby i leczenia | 5,0 |
| Poświęcony czas | 5,0 |
| Kompleksowość podejścia | 5,0 |
| Uprzejmość | 5,0 |
| Godny polecenia | 5,0 |
Znakomity fachowiec, bardzo cierpliwy, precyzyjny oraz uprzejmy. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnia każdy krok, zapowiada przebieg zabiegu i leczenia. Otwarty i serdeczny. Polecam każdemu.
Znakomity fachowiec, bardzo cierpliwy, precyzyjny oraz uprzejmy. Podczas wizyty dokładnie wyjaśnia każdy krok, zapowiada przebieg zabiegu i leczenia. Otwarty i serdeczny. Polecam każdemu.
Musisz być zalogowany aby dodać komentarz
Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.
| Usługa | Cena (zł) |
|---|
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: