3,6
3,5

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna; lecze sie u Doktora od ok.18lat trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr Luzarski poprzez swoje spokojne i zyczliwe podejscie byl mnie w stanie przekonac ze sa dla mnie korzystne i po nich ...

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr Luzarski poprzez swoje spokojne i zyczliwe podejscie byl mnie w stanie przekonac ze sa dla mnie korzystne i po nich leczenie nie jest tak nieprzyjemne
mam fatalne zeby a mimo to Pan Doktor zawsze jak dlugo sie dalo ratowal mi je a nie wyrywal
leczylam sie, po za standardowym plombowaniem, juz nie raz niestety kanolowo, jak rowniez mialam nacinane zeby przy bolaco wychodzacych osemkach
mam rowniez korone; przed jej zrobieniem konsultowalam zaproponowane przez dr Luzarskiego leczenie u innej Pani stomatolog,
zapytalam wprost czy mam dobrze leczone zeby,
bez wachania potwierdzial ze kanaly i plomby sa leczone bez zarzutu, (na podstawie zdjec rentgenowskich)

zatem nie zrozumiala jest dla mnie opinia Anonima :(

od niedawna u dr Luzarskiego leczy sie rozniez moja mlodsza siostrzyczka, i po wizycie tez byla zadowolona
jest jeszcze malutka ale tez ma juz doswiadczenie u dwoch innych stomatologow, wiec porownanie miala

jestem pacjetka ktora niestety czesto trafia na fotel jak juz musi,
nigdy nie zostalam zlekcewarzona, nie raz bylam przyjmowa np. wczeniej niz godziny otwarcia gabinetu, z uwagi na komplet pacjentow

uwazam ze stomatolog to ten rodzaj lekarza do ktorego nalezy miec pelne zaufanie,
ja je mam, i do niedawna niewyobrazalam sobie ze moge sie leczyc u kogosc innego
ostatnio niestety musialam to sprawdzic, bylo ok ale siadalam na fotel z bolem i strachem, ktorego juz dawno nie odczuwalam
poszlam gdzie indziej tylko dlatego, ze Dr Luzarski akurat wyjezdzal
jeszcze na 2 godziny przed wyjazdem na urlop sklonny bym mnie przyjac, niestety nie mialam jak dojechac na Geodetow z centrum Wa-wy w 30min :(

mam nadzieje ze jeszcze ktos opisze swoje doswiadczenia z leczenia u Dr Luzarskiego

to jest laurka, ale na podstawie dlugoletniego, bardzo dobre doswiadczenia (mimo tak slabych zebow) z ktorego wynika pelne zaufanie ktore nigdy nie bylo nadszarpniete

moja opinia: bez wątpliwości POLECAM !
doroslym jak rowniez dzieciom

i oby szybko ktos jeszcze dopisal swoja opinie

Niestety muszę dołączyć do grona osób, które pragną trzymać się z daleka od gabinetu dentystycznego pana doktora zlokalizowanego w Józefosławiu. Ja również przez 12 lat stomatologicznego leczenia się w tym miejscu byłam pod wrażeniem uroku osobistego pana Tomasza i miałam głębokie zaufanie do jego umiejętności zawodowych. Imponowała mi jego otwartość i chęć niesienia pomocy zwłaszcza w sytuacji, gdy bolał mnie ząb a on pomimo dość późnej pory zapraszał na wizytę, żeby zobaczyć co tam dzieje się z moim zębem. Podstawowym mankamentem pana doktora jest to, że podejmuje się leczenia kanałowego ...

Podstawowym mankamentem pana doktora jest to, że podejmuje się leczenia kanałowego zębów nie mając ani umiejętności, ani oprzyrządowania, aby to robić we właściwy sposób. Leczenie kanałowe odbywa się dosłownie na „czuja” czyli na bazie gadżetu który piszczy gdy kanał teoretycznie się kończy. Pan doktor w ogóle nie bazuje na zdjęciach rentgenowskich i sam aparatu rentgenowskiego nie posiada. W rezultacie tzw. leczenia kanałowego przez pana doktora moich 5 zębów okazało się że w każdym z nich nastąpiły przerosty kanałów, co skutkowało tworzeniem się obok takiego zęba powiększonych jam w dziąśle, w czego efekcie powstawały bardzo bolesne stany zapalne, ignorowane przez pana doktora. Ostatecznie musiałam wszystkie te zęby usunąć.
Pan doktor zrobił mi także koronę. Tyle, że w kanale zęba zostawił część narzędzia chirurgicznego, a wypustką korony zamiast trafić w światło kanału przebił mi dziąsło. Tego zęba także nie dało się uratować, czyli przeleczyć kanałowo.
Po moich doświadczeniach naprawdę szczerze odradzam leczenie się w tym gabinecie tym bardziej, że jak widać mamona przysłania panu doktorowi zdrowy rozsądek.

Pan doktor miły, sympatyczny, otwarty lubi porozmawiać, żartować. Leczyłam się u niego ponad 20 lat. Teraz wiem, że nigdy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak zabiera się do leczenia kanałowego, robi to na "czuja", bez zdjęcia RTG. Po ostatniej wizycie, ledwo przeżyłam...Dzięki panu doktorowi i mojej naiwności (tyle lat mu bezgranicznie ufałam), nie tylko straciłam ząb, ale nabawiłam się martwicy kości. Dlaczego? Ponieważ pan doktor zostawił w moim zębowym kanale narzędzie!!!! Są opinie, ze doktor doskonale rwie zęby. Nic bardziej mylnego!!!!U mnie skończyło się rozerwaną zatoką i zabiegiem 3h w specjalistycznej klinice. Drogi pacjencie, jeśli to czytasz, proszę bądź mądrzejszy ode mnie i omijaj tego lekarza i jego gabinety szerokim łukiem. Ja słono i boleśnie zapłaciłam za sympatię i zaufanie do pana doktora... Czasu nie cofnę, zdrowia nie odzyskam, ale Ty drogi pacjencie jeszcze masz szanse!

Wczoraj po raz pierwszy odwiedziłam Pana Tomasza. Poleciła mi go koleżanka jako specjalistę od rwania zębów. Miałam wyrywaną złamaną górną ósemkę, która bolała i miała już na wierzchu nerwy. Z czystym sumieniem mogę go polecić, sama dobrze wiem jaki strach temu towarzyszy. Pan Tomasz umila zabieg żartami i sympatyczną rozmową, kiedy pacjent mówi, że boli bez problemu daje kolejne znieczulenie :) Z pewnością pójdę do niego jeśli będzie tylko konieczność wyrwania jakiegokolwiek zęba. Pozdrawiam :)

Dr Luzarski przyjmuje również na ulicy Sucharskiego 1 na Jelonkach. Wspaniały stomatolog, robił wszystko abym nie musiała usuwać bardzo zaniedbanego zęba. Miałam robione kanałowe, bez znieczulenia - 0 bólu !! Niestety po roku ślina wypłukała plombe, resztki zęba wykruszyły się, trzeba było usunąć. Dziś mija drugi dzień od wyrwania zęba, troche boli, panikowałam bo jestem przewrażliwiona, ale Pan Luzarski podszedł do mojej osoby profesjonalnie a zarazem bardzo opiekuńczo i milo. Polecam jak najbardziej !

Byłam z polecenia. Tragedia. Sztucznie miły, narzeka, ma niefajny stosunek do personelu i dzieci-pacjentów. Nie polecam.

Zdecydowanie polecam dr Luzarskiego. Jest lekarzem kompetentnym, bardzo życzliwym, z poczuciem humoru. Wzbudza zaufanie, emanuje od niego pewność i spokój. Leczyłam już u niego kilka zębów i jestem bardzo zadowolona. Po raz pierwszy chodzę do stomatologa wręcz z uśmiechem na twarzy:)

najlepszy stomatolog oraz chirurg jakiego poznalem, zna sie na rzeczy, wszystko bardzo sprawnie przebiega gdy sie siedzi na tym "fotelu", jestem zadowolony za kazdym razem gdy z tamtad wychodze , moja ocena to 10/10

zdecydowane NIE. lekarz jest chirurgiem, nie powinien wiec leczyc- niestety nadaje sie jedynie do wyrywania zebow. w gabinecie panuje wszechobecny brud. zaluje, ze niestety to mnie nie zrazilo! nie uzywane sa rekawiczki jednorazowe, oraz papierowe reczniki. nie posiada odpowiedniego znieczulenia- bol jest niemilosierny. brak dokumentacji medycznej- ciezko wiec udowodnic, ze akurat ten lekarz jest winien tego przypadku. po leczeniu wystapila u mnie martwica zeba, dziasla oraz prawdopodobnie kosci, zle zalane oraz wyczyszczone kanaly. zeby nadaja sie jedynie do usuniecia. stracony czas, pieniadze. i bol. leczenie zebow u doktora Luzarskiego odbywa ...

zdecydowane NIE.
stracony czas, pieniadze. i bol.

leczenie zebow u doktora Luzarskiego odbywa sie chalupniczo-piwniczna metoda!

Porządny dentysta, od dzieciństwa się mną zajmuje. Miły uprzejmy no i oczywiście cierpliwy. Zabiegi umila sympatyczną rozmową i żartami.