Chirurg Stomatolog Piaseczno

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Przychodnia Medvit Medi Partner
Puławska 42B
05-500 Piaseczno

Witam, ja natomiast nie jestem zadowolona z wizyty u lek. Rabińskiego (chociaż był bardzo miły). Miałam ekstrakcję zęba (do aparatu) i po zabiegu koszmarnie krwawiłam (aż do założenia opatrunku, czyli 19h). Gdy pytałam przed zabiegiem czy dr widział moje zdjęcie RTG zębów,
usłyszałam że nie ma takiej potrzeby. Po pokazaniu zęba usłyszałam, że to łatwy zabieg i nie będzie problemu.
Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania ...

Gdy następnego dnia przyszłam do dr - w czasie zakładania opatrunku wiele razy słyszałam, że to najprawdopodobniej dlatego, że mam słabą krzepliwość krwi, chociaż mówiłam że nigdy nie miałam z tym problemów. Miałam robione badania i wyniki są prawidłowe. Mam tylko nadzieję, że mój przypadek nauczy dr mniej rutynowo podchodzić do niektórych zabiegów. Pozdrawiam.

Tomasz Luzarski

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Geodetów 68
Piaseczno

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow
i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal
jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr ...

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr Luzarski poprzez swoje spokojne i zyczliwe podejscie byl mnie w stanie przekonac ze sa dla mnie korzystne i po nich leczenie nie jest tak nieprzyjemne
mam fatalne zeby a mimo to Pan Doktor zawsze jak dlugo sie dalo ratowal mi je a nie wyrywal
leczylam sie, po za standardowym plombowaniem, juz nie raz niestety kanolowo, jak rowniez mialam nacinane zeby przy bolaco wychodzacych osemkach
mam rowniez korone; przed jej zrobieniem konsultowalam zaproponowane przez dr Luzarskiego leczenie u innej Pani stomatolog,
zapytalam wprost czy mam dobrze leczone zeby,
bez wachania potwierdzial ze kanaly i plomby sa leczone bez zarzutu, (na podstawie zdjec rentgenowskich)

zatem nie zrozumiala jest dla mnie opinia Anonima :(

od niedawna u dr Luzarskiego leczy sie rozniez moja mlodsza siostrzyczka, i po wizycie tez byla zadowolona
jest jeszcze malutka ale tez ma juz doswiadczenie u dwoch innych stomatologow, wiec porownanie miala

jestem pacjetka ktora niestety czesto trafia na fotel jak juz musi,
nigdy nie zostalam zlekcewarzona, nie raz bylam przyjmowa np. wczeniej niz godziny otwarcia gabinetu, z uwagi na komplet pacjentow

uwazam ze stomatolog to ten rodzaj lekarza do ktorego nalezy miec pelne zaufanie,
ja je mam, i do niedawna niewyobrazalam sobie ze moge sie leczyc u kogosc innego
ostatnio niestety musialam to sprawdzic, bylo ok ale siadalam na fotel z bolem i strachem, ktorego juz dawno nie odczuwalam
poszlam gdzie indziej tylko dlatego, ze Dr Luzarski akurat wyjezdzal
jeszcze na 2 godziny przed wyjazdem na urlop sklonny bym mnie przyjac, niestety nie mialam jak dojechac na Geodetow z centrum Wa-wy w 30min :(

mam nadzieje ze jeszcze ktos opisze swoje doswiadczenia z leczenia u Dr Luzarskiego

to jest laurka, ale na podstawie dlugoletniego, bardzo dobre doswiadczenia (mimo tak slabych zebow) z ktorego wynika pelne zaufanie ktore nigdy nie bylo nadszarpniete

moja opinia: bez wątpliwości POLECAM !
doroslym jak rowniez dzieciom

i oby szybko ktos jeszcze dopisal swoja opinie

lek. dent. Michał Leśniewski

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg stomatolog

Granitowa 30
05-500 Piaseczno

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34

lek. dent. Bartosz Pawłowski