dr n. med. Marek Szostek

Chirurg ogólny

Lekarz w 100% kompetentny. Do problemu chorego podchodzi kompleksowo i dokładnie tłumaczy oraz określa sposób leczenia. Dla Pacjenta i jego choroby poświęca wystarczającą ilość czasu znajdując ponadto dodatkowy czas na konwersację i swobodną rozmowę z pacjentem zmniejszającą zdecydowanie tzw stres gabinetowy. Uprzejmy zarówno dla pacjenta jak i osoby towarzyszącej. W gabinecie doktora, w Centrum Damiana miałem równocześnie dwa pomyślne zakończone zabiegi chirurgiczne usunięcia zmian skórnych i podskórnych. Doktor jest lekarzem godnym polecenia.

Uprzejmy zarówno dla pacjenta jak i osoby towarzyszącej.

Pan doktor wyznacza wiele wizyt. Co kilka dni trzeba "się pokazać" w gabinecie, choć nic z tego nie wynika. Myli pacjentów. Do mnie podczas pierwszej wizyty zwrócił się "Pani Justyno, nie operujemy". Nie jestem panią Justyną i akurat trzeba było operować. Najpierw zabieg nie jest możliwy, bo ma 20 minut na pacjenta, a za chwilę nie może wykonać zabiegu z powodu niekompetentnego opisu usg. Powtórne usg, choć kolejny radiolog uważa, że poprzedni opis był pełny. "Pokazanie się" trwa 2 minuty, kosztuje 120 zł. W sumie musiałam się "pokazać" trzy razy. Nie poinformował mnie, że zmiana opatrunku nie kosztuje tyle co konsultacja. Zmiana plastra kosztuje więc 120 zł.

kompleksowa pomoc i troska i pamięć o pacjencie. Weryfikacja stanu zdrowia kierowanie leczeniem. Traktowanie pacjenta jak kogoś bliskiego aż z tak dużą troską polecam

Wyznacza jedną wizytę za drugą,koszt każdej wynosi 120 zł.Wyznaczył kolejną wizytę(oczywiście kolejne 120 zł.) tylko po to, aby mi powiedzieć jakie badanie mam zrobić(oczywiście w tej samej przychodni co przyjmuje i też 120 zł.).Uważam,że mógł mi to powiedzieć od razu na pierwszej wizycie!No i z wynikiem znowu kazał przyjść do siebie-czyli kolejne 120 zł.Na razie wydałam 360 zł.I nadal nie wiem NIC.Może gdy pójdę na kolejną wizytę i wydam znowu 120 zł. to się czegoś dowiem.Na razie wiem,że trzeba "trzymać" się za portfel,tak pieniądze wyciekają:( Zaangażowanie w samą chorobę ze strony lekarza,powiedziałabym,że raczej średnie,trzeba dużo pytać,bo raczej odbiega od tematu.Ogólnie Pan doktor sprawia dobre wrażenie,budzi sympatię.

Spędziłam 2 lata na diagnozowaniu bolącego mnie woreczka żółciowego w państwowej i prywatnej służbie zdrowia. Dopiero, gdy trafiłam przypadkiem na dr. Marka Szostka przekonałam się, że trafiłam na lekarza z powołaniem, z misją. Zaopiekował się mną kompleksowo. Przed operacją dzwonił przypominając o badaniach i diecie, po operacji sam interesował się moim powrotem do zdrowia. Operację wykonał bez powikłań a szwy po laparoskopii są prawie niewidoczne. Ten człowiek wie co robi :)

nie polecam, bo przedłuża proces leczenia. wyznacza kolejne wizyty bez sensu, bo podczas 1 mozna wykonac wiecej i zapisac konieczne leki. nie przekonal mnie do siebie mimo tego, ze ogolnie sympatyczny, ale ma ciezki dowcip, nie wszystkim musi pasowac;]

Fantastyczny lekarz. Do tej pory nie spotkałem lekarza który kompleksowo omawiałby z pacjentem metody leczenia. Nie twierdzi , że wszystko wie ale razem z pacjentem szuka wyjaśnienia problemu. Do tego bardzo miły . Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu choremu.

Dr. Marek Szostek to znakomity fachowiec, bardzo dobry lekarz i człowiek. Lubi to co robi i zasługuje na najwyższe opinie. Podzielam zdanie moich poprzedników. Dziękuję za fachowo przeprowadzony zabieg laparoskopii pęcherzyka żółciowego (7.06.2010) i bardzo dobra opiekę. Urszula.

Dr. Szostek to wspaniały fachowiec, moja wysoka nota dla tego chirurga dotyczy nie pojedynczej wizyty, ale całego procesu leczenia u niego i opinii innych pacjentów.