Chirurg Ogólny Piaseczno

Piaseczno Chirurg ogólny lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

05-500 Piaseczno

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy ...
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

05-500 Piaseczno

Dziękuję , chirurg o wspaniałych rękach, każdy potrzebujący może odważnie poddać się działaniu Pana Doktora . Wspaniale wykonana operacja , niby tylko trzy "dziurki" a jak perfekcyjnie wykonane . Wspaniale się goi. A jeszcze lekarz o wysokiej kulturze osobistej, dużej empatii . Jeszcze raz dziękuję.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Adam Wiszniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Dr Wiszniewski może być wzorem dla innych lekarzy. Podjął się operacji aby ratować nogę mojej mamy, gdy inni chirurdzy mówili już tylko o amputacji. Operacja się powiodła. Wszystko wskazuje na to, że mama jeszcze pochodzi na dwóch nogach.
Lekarz z super podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: ewa

dr n. med. Marek Szostek

05-500 Piaseczno

Trafiłam do Pana Doktora przypadkowo z wydawałoby się prostym zabiegiem, zdjęcia szwów po operacji powiek. Już na wstępie wizyty był niezadowolony, że przychodzę do niego, skoro zabieg był u innego lekarza. Wytłumaczyłam więc grzecznie, że zabieg był w innym mieście. Przekazałam wytyczne lekarza operatora, jak w bezproblemowy sposób zdjąć szwy ale zignorował to zalecenie, bo wg jego opinii nie było pod tym pieczątki... Skwitował to nawet, że każdy może sobie ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Rafał Nieznański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5

Dzień Dobry,

Proszę tego pana omijać szerokim łukiem(specjalnie nie używam lek. ponieważ pan przez swoje podejście do pacjentów i ich rodzin,nie powinien być lekarzem).
Pan w szpitalu w Wyszkowie "próbował" zająć się moim chorym tatą(złamana noga,tata jest jednocześnie pacjentem onkologicznym).Pan Nieznański nie będąc lekarzem prowadzącym i nie patrząc w wyniki badań taty stwierdził że " tu nie można nic zrobić" i tak było tydzień.Na oświadczenie Nasze że znależliśmy szpital, ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Radosław Samsel

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Kompetentny, doświadczony, rzetelny, bardzo dobrze zorganizowany i wprawny lekarz; taktowny, kulturalny, z charyzmą i z indywidualnym podejściem do pacjenta :)

lek. med. Andrzej Baran

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Wydłużył mi znacznie leczenie i połamał paznokieć, tragedia odradzam. Omijać szerokim łukiem. Zero uprzejmości, ból straszny nawet ze znieczuleniem. Niebo a ziemia jeśli chodzi o następnego lekarza do którego trafiłem
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Paweł Szalecki

Chirurg ogólny, Urolog

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Pan doktor bezstresowo przygotował mnie psychicznie a potem przeprowadził przez skomplikowaną operację. Wspominam to z wdzięcznością do dziś.
Opinia dodana przez: Edward

lekarz Jacek Jasiorowski

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Polecam Pana Doktora w każdym momencie ... W pełni usłyszałem to co potrzeba do dalszego leczenia . Czułem cały czas , że prowadzi mnie prawdziwy specjalista. Mimo , że przyszedłem w jednej sprawie , zostałem wypytany o inne dolegliwości i było to prawdziwe kompleksowe podejście do pacjenta. Gorąco polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim potrzebującym medycznego wsparcia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bartłomiej Mazurek

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Znakomity chirurg. Stosunek do pacjenta - daj Boże każdemu lekarzowi taki jaki ma dr. Mazurek. Szybka i jednoznaczna diagnoza. I już następnego dnia po wizycie było dużo lepiej. Polecam wszystkim tego lekarza jak i innych lekarzy w Piaseczyńskim szpitalu. Top już europejska klasa.
Opinia dodana przez: Marcin

Chirurdzy ogólni w Piasecznie