Chirurg Ogólny Piaseczno

dr n. med. Sadegh Toutounchi

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

05-500 Piaseczno

Rewelacja!!! Spotkanie takiego człowieka a zarazem lekarza to wręcz sama przyjemność! Gdyby wszyscy tacy byli to świat byłby PIĘKNY!

Opinia dodana przez: Elżbieta

Centrum Zdrowia NZOZ
Czajewicza 5/7lok49
05-500 Piaseczno

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Wizyta u pana doktora to sama przyjemność-brzmi dość dziwnie ale prawdziwie.Przyglądałam się pacjentom wychodzącym z gabinetu,oni wszyscy byli uśmiechnięci.

Opinia dodana przez: Iwona

O.T.DENT
CZAJEWICZA 5/7
Piaseczno

Znakomity chirurg. Stosunek do pacjenta - daj Boże każdemu lekarzowi taki jaki ma dr. Mazurek. Szybka i jednoznaczna diagnoza. I już następnego dnia po wizycie było dużo lepiej. Polecam wszystkim tego lekarza jak i innych lekarzy w Piaseczyńskim szpitalu. Top już europejska klasa.

Opinia dodana przez: Marcin
Chirurg ogólny Piaseczno lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

05-500 Piaseczno

Byłam u Pana doktora Kłoszewskiego z synem w sprawie bioderek. Syn ma 6 tygodni. Pan doktor był bardzo miły i kompetentny. Wszystko mi dokładnie wytłumaczył.Dostrzegł wadę której nie zauważył inny lekarz. Wyprowadził z dysplazji bioder mojego synka. Gorąco go polecam.

05-500 Piaseczno

Lekarz w 100% kompetentny. Do problemu chorego podchodzi kompleksowo i dokładnie tłumaczy oraz określa sposób leczenia. Dla Pacjenta i jego choroby poświęca wystarczającą ilość czasu znajdując ponadto dodatkowy czas na konwersację i swobodną rozmowę z pacjentem zmniejszającą zdecydowanie tzw stres gabinetowy.
Uprzejmy zarówno dla pacjenta jak i osoby towarzyszącej.

Uprzejmy zarówno dla pacjenta jak i osoby towarzyszącej.
W gabinecie doktora, w Centrum Damiana miałem równocześnie dwa pomyślne zakończone zabiegi chirurgiczne usunięcia zmian skórnych i podskórnych. Doktor jest lekarzem godnym polecenia.

Opinia dodana przez: Ryszard

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam

Opinia dodana przez: Iwona Wasińska

lekarz Adam Wiszniewski

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Centrum Zdrowia Adam Muszyński Sp.J
ul. Ludwika Czajewicza 5/7/lok. 49
05-500 Piaseczno

Zdecydowanie odradzam - całkowity brak: profesjonalizmu, uznania kompetencji lekarza kierującego na wizytę u specjalisty i empatii do pacjenta.

Bez żadnego wywiadu lekarskiego, tylko na podstawie lektury skierowania "na cito" lekarza rodzinnego z prośbą o "wykluczenie miażdżycy tt kk dolnych", nakazał w rejestracji przychodni chirurgii naczyniowej instytutu hematologii, ustalenie terminu wizyty w trybie zwykłym (termin za rok), albo zasugerował mi zgłoszenie się na ostry dyżur do jakiegoś szpitala, bo jak stwierdził "tu są inni pacjenci".
Dałbym w ocenie zero gwiazdek, ale system wystawiania ocen na to nie pozwala.

EMC Piaseczno Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 9
05-500 Piaseczno

Lekarz ,który nie udziela żadnej pomocy .Nawet jako weterynarz się by nie nadawał .Okropny odsyła ludzi do innych lekarzy !!!!!!!!!!!!!!!!

Nikomu nie polecam

Nikomu nie polecam