lekarz Rafał Nieznański

Chirurg ogólny, Ortopeda

3,5

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam

Miałam przyjemność być na konsultacji ortopedycznej w Poradni chirurgii urazowo-ortopedycznej, gdzie Pan Doktor był sam na zmianie na 20 pacjentów. Nie był ani uprzejmy , raczej ironiczny. Na zadawane pytania odpowiadał pytaniami . ( może kwestia gorszego dnia) Ciężko wyrazić pozytywną opinię aczkolwiek lekarz może być bardzo dobry.