Filtruj terminy

Piaseczno Ortopeda lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Chirurg ogólny, Ortopeda dziecięcy

05-500 Piaseczno

Całkowicie ODRADZAM! Z takim brakiem profesjonalizmu spotkałam się pierwszy raz. Ten człowiek (na miano lekarza nie zasługuje) nigdy nie powinien pracować z dziećmi, a wizyta u niego to całkowita strata czasu. Fachowej pomocy dla dziecka z wadami tam nie znajdziecie i nie ma co liczyć na chęć zagłębienia się w problem ze strony tego Pana. Wizyta to KATASTROFA: zero tłumaczenia czy też indywidualnego podejścia, za to arogancja i całkowicie olewczy ...
Opinia dodana przez: Urszula
Piaseczno Ortopeda dr n. med. Maciej Luterek

dr n. med. Maciej Luterek

05-500 Piaseczno

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Edward Mickielewicz

05-500 Piaseczno

Dwie operacje na tą samą nogę i obie partactwo..Pierwsza w 2018 roku na NFZ.Puściła śruba.Operacja nie wykonana prawidłowo.Umowa z NFZ przewiduje kompleksową operację.Czyli palucha koślawego i pozostałych krzywych palcy.Czego pan doktor nie zrobił.Twierdząc najpierw,że same się wyprostują.Potem nie mając argumentów stwierdziłł,że NFZ nie przewiduje takiej operacji.Co było nie prawdą.Po walce o swoje prawa doktor wraz z zarządem zdecydował się na poprawkę,ale tylko palucha.Operacja odbyła się w 2019 roku po najmniejszych ...
Opinia dodana przez: Jolanta

dr hab. Wojciech Mikuła

Ortopeda, Chirurg urazowy

PiasMed
Okulickiego 7/9
05-505 Piaseczno

Wspaniały lekarz i specjalista. Moja endoproteza biodra wstawiona profesjonalnie działa bez zarzutu. Moje szczere uznanie i podziękowanie.
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Dariusz Danis

Prywatna Przychodnia Lekarska w Piasecznie
Szkolna 16
05-500 Piaseczno

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile dany przypadek wymaga. Jest dokładny i profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Bardzo miły i uprzejmy, zawsze odpowiada na pytania pacjenta. Polecam .
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Rafał Nieznański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Trimed, Luxmed w Warszawie
Ludowa 5
Piaseczno

Bardzo profesjonalny lekarz, jestem już po drugiej operacji u doktora tym razem była to operacja kolana (artroskopia i osteotomia) , wszystko przebiegło pomyślnie i bez żadnych komplikacji, jestem bardzo zadowolona z porad, profesjonalizmu i zaangażowania. Miła i fachowa opieka przed jak i po operacji na konsultacjach. Bardzo gorąco polecam

Opinia dodana przez: Iwona Wasińska

dr n. med. Jacek Kulikowski

05-500 Piaseczno

Nie ma kontaktu z tym lekarzem. Czułem się
jak bym przyszedł do słupa soli. Szybko wyszedłem, nie dostałem żadnej informacji o chorobie. Może ten lekarz ma kompetencje, ale nie powinien pracować "na żywo", z ludźmi. Nie polecam
Opinia dodana przez: Janek
Piaseczno Ortopeda lekarz Albarazi Firas