dr n. med. Marek Szostek

Spędziłam 2 lata na diagnozowaniu bolącego mnie woreczka żółciowego w państwowej i prywatnej służbie zdrowia. Dopiero, gdy trafiłam przypadkiem na dr. Marka Szostka przekonałam się, że trafiłam na lekarza z powołaniem, z misją. Zaopiekował się mną kompleksowo. Przed operacją dzwonił przypominając o badaniach i diecie, po operacji sam interesował się moim powrotem do zdrowia. Operację wykonał bez powikłań a szwy po laparoskopii są prawie niewidoczne. Ten człowiek wie co robi :)

Dr. Szostek to wspaniały fachowiec, moja wysoka nota dla tego chirurga dotyczy nie pojedynczej wizyty, ale całego procesu leczenia u niego i opinii innych pacjentów.