moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna; lecze sie u Doktora od ok.18lat trafilam do gabinetu dr Luzarskiego jako dziecko z kiepskimi doswiadczeniami u poprzednich stomatologow i jako dziecko i juz jako osoba dorosla zawsze bylam zadowolona z fachowej i zyczliwej pomocy jakiej mi udzielal jako dziecko, histeryczny pacjent, w miare szybko poczulam sie bezpiecznie na znienawidzonym przeze mnie fotelu mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr Luzarski poprzez swoje spokojne i zyczliwe podejscie byl mnie w stanie przekonac ze sa dla mnie korzystne i po nich ...

moja opinia na temat leczenia dr Luzarskiego jast skrajnie inna;
lecze sie u Doktora od ok.18lat
mimo ze potwornie balam sie zastrzykow, Dr Luzarski poprzez swoje spokojne i zyczliwe podejscie byl mnie w stanie przekonac ze sa dla mnie korzystne i po nich leczenie nie jest tak nieprzyjemne
mam fatalne zeby a mimo to Pan Doktor zawsze jak dlugo sie dalo ratowal mi je a nie wyrywal
leczylam sie, po za standardowym plombowaniem, juz nie raz niestety kanolowo, jak rowniez mialam nacinane zeby przy bolaco wychodzacych osemkach
mam rowniez korone; przed jej zrobieniem konsultowalam zaproponowane przez dr Luzarskiego leczenie u innej Pani stomatolog,
zapytalam wprost czy mam dobrze leczone zeby,
bez wachania potwierdzial ze kanaly i plomby sa leczone bez zarzutu, (na podstawie zdjec rentgenowskich)

zatem nie zrozumiala jest dla mnie opinia Anonima :(

od niedawna u dr Luzarskiego leczy sie rozniez moja mlodsza siostrzyczka, i po wizycie tez byla zadowolona
jest jeszcze malutka ale tez ma juz doswiadczenie u dwoch innych stomatologow, wiec porownanie miala

jestem pacjetka ktora niestety czesto trafia na fotel jak juz musi,
nigdy nie zostalam zlekcewarzona, nie raz bylam przyjmowa np. wczeniej niz godziny otwarcia gabinetu, z uwagi na komplet pacjentow

uwazam ze stomatolog to ten rodzaj lekarza do ktorego nalezy miec pelne zaufanie,
ja je mam, i do niedawna niewyobrazalam sobie ze moge sie leczyc u kogosc innego
ostatnio niestety musialam to sprawdzic, bylo ok ale siadalam na fotel z bolem i strachem, ktorego juz dawno nie odczuwalam
poszlam gdzie indziej tylko dlatego, ze Dr Luzarski akurat wyjezdzal
jeszcze na 2 godziny przed wyjazdem na urlop sklonny bym mnie przyjac, niestety nie mialam jak dojechac na Geodetow z centrum Wa-wy w 30min :(

mam nadzieje ze jeszcze ktos opisze swoje doswiadczenia z leczenia u Dr Luzarskiego

to jest laurka, ale na podstawie dlugoletniego, bardzo dobre doswiadczenia (mimo tak slabych zebow) z ktorego wynika pelne zaufanie ktore nigdy nie bylo nadszarpniete

moja opinia: bez wątpliwości POLECAM !
doroslym jak rowniez dzieciom

i oby szybko ktos jeszcze dopisal swoja opinie

zdecydowane NIE. lekarz jest chirurgiem, nie powinien wiec leczyc- niestety nadaje sie jedynie do wyrywania zebow. w gabinecie panuje wszechobecny brud. zaluje, ze niestety to mnie nie zrazilo! nie uzywane sa rekawiczki jednorazowe, oraz papierowe reczniki. nie posiada odpowiedniego znieczulenia- bol jest niemilosierny. brak dokumentacji medycznej- ciezko wiec udowodnic, ze akurat ten lekarz jest winien tego przypadku. po leczeniu wystapila u mnie martwica zeba, dziasla oraz prawdopodobnie kosci, zle zalane oraz wyczyszczone kanaly. zeby nadaja sie jedynie do usuniecia. stracony czas, pieniadze. i bol. leczenie zebow u doktora Luzarskiego odbywa ...

zdecydowane NIE.
stracony czas, pieniadze. i bol.

leczenie zebow u doktora Luzarskiego odbywa sie chalupniczo-piwniczna metoda!