Lekarz z powołania. Jest konkretny, sumienny, profesjonalny. Z uwagi na częste złamania kości niestety od lat jestem częstym bywalcem poradni chirurgicznych. Odkąd trafiłam do dr. K. Harpuli moje leczenie przebiega bez komplikacji, których wcześniej nie brakowało. Poza tym dr obejrzawszy kliszę rtg stwierdził, że mam "przeźroczyste" kości i skierował mnie na całościowe badanie densytometryczne - słusznie podejrzewając osteoporozę. Bardzo poważnie traktuje każdego pacjenta, uwzględnia przeciwwskazania wynikające z innych schorzeń. Przyjmuje każdego zgłaszającego się pacjenta pomimo przekroczenia limitu. Dwa razy w tygodniu przyjmuje w Przychodni przy ul. Szwedzkiej 27.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Kraków"?

Klinika chirurgii

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11

Marek Woźniak

Chirurg ogólny
Gabinet chirurgii ogólnej i laserowej
Piłsudskiego 11
32-020 Wieliczka