lekarz Krzysztof Kałka

Zdecydowanie nie polecam! Byłam z 8 letnią córką na wizycie(pierwsza wizyta u okulisty). Zasadniczo była to wizyta profilaktyczna. Wymyślił wadę wzroku, powiedział,że prawe oko jest bardzo słabe i zanik nerwu wzrokowego. Omal nie umarłam z przerażenia, dziecko się rozpłakało a On z kamienną twarzą, że jest źle,bardzo źle. Dał skierowanie na tomograf okulistyczny. Po negatywnych opiniach znajomych o w/w lekarzu, udałam się z dzieckiem do kliniki okulistycznej, gdzie okazało się, że żadnej wady nie ma.Nerw wzrokowy rzeczywiście bledszy, ale tomograf,który może określić nerw wzrokowy u takiego dziecka można wykonać np. ...

Po negatywnych opiniach znajomych o w/w lekarzu, udałam się z dzieckiem do kliniki okulistycznej, gdzie okazało się, że żadnej wady nie ma.Nerw wzrokowy rzeczywiście bledszy, ale tomograf,który może określić nerw wzrokowy u takiego dziecka można wykonać np. w Krakowie a nie w Jędrzejowie u pana Kałki.

Niestety, nie jestem zadowolona z wizyt u pana doktora. Przede wszystkim ze względu na to, ze wyśmiewał się z oprawek okularów... czy takie rzeczy powinien robić lekarz?? on jest od dobrania odpowiednich szkieł, a nie oprawek. A szkieł odpowiednich na pewno nie dobrał, bo bardzo męczyły mi się oczy po kilku godzinach chodzenia w okularach, i głowa bolała. Zrezygnowałem z wizyt u niego, na rzecz innego lekarza, wolę dojechać te kilkadziesiąt kilometrów i być potraktowany w sposób profesjonalny. Co do usposobienia pana doktora, hmmm... na pewno wiele osób zgodzi się ze mną, iz pozostawia ono wiele do życzenia. Zdecydowanie nie polecam.

Pan doktor na piątkę. Taką ocenę mu wystawiłam.Polecam wszystkim.

Pan doktor na piątkę. Taką ocenę mu wystawiłam.Polecam wszystkim.

Lekarz nie radził sobie z moim problemem zdrowotnym. Poza tym ma dosc specyficzne poczucie humoru. Odradzam.

Supermiły gość i kompetentny lekarz.Zbadana zostałem po królewsku tyle badań to nie miałam w całym życiu robionych a byłem już kilka razy u okulisty/ki Wszyscy pacjenci w poczekalni podzielali tę opinię oraz namiesicie bo zebrałam wywiad OPŁACAŁO SIĘ CZEKAĆ !!! Pozdrawiam

Super lekarz i człowiek mnie pomógł bez problemów.Usunął mi opiłek bezbolesnie a wczesniej wyrywałmi już raz inny gośc -o mało nie przeżyłem .Jest też super człowiekiem.Naprawdę godny polecenia.Super gośc byłem świadkeim jak pomagał jednej gościówie za darmo bo nie miała pieniędzy tak samo jak tym co płacili. Chodz jak czekałem w poczekalni to trochę smierdziała On znia wytrzymał długo a pózniej opowiadała że to taki super gośc. Więcej takich ludzi -wszystko mi wyjasnił jak nigdy . WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.

Więcej takich ludzi -wszystko mi wyjasnił jak nigdy .
WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.

bardzo dobry, kompetentny, miły lekarz zbadał mnie i potem dokładnie wytłumaczył mi moją wadę wzroku. od razu dostałem okulary i umówił mnie już na wizytę kontrolną lekarz jest super!!! serdecznie polecam

bardzo dobry, kompetentny, miły lekarz
lekarz jest super!!!
serdecznie polecam

Przede wszystkim badania specjalistyczne poprzedza dokładnym wywiadem z pacjentem. W pierwszym kontakcie ważniejsze są dla tego gościa przyczyny, podłoże w szerokim tego słowa znaczeniu powstania kłopotów z oczkami. Na samych badaniach sie nie znam, więc nie czuję się kompetentny do ich merytorycznej oceny. Dla MNIE ISTOTNY JEST EFEKT. NIESTETY W MOIM PRZYPADKU POPRAWIć JUŻ SIĘ NIC NIE DA, ale w efekcie dotychczasowego leczenia i profolaktyki, powstrzymany został postęp choroby. W innym znanym mi przypadku błyskawiczna decyzja Pana Kałki ( sąsiad - uraz oka ) i natychmiast podjete działania zakończone operacją ...

W innym znanym mi przypadku błyskawiczna decyzja Pana Kałki ( sąsiad - uraz oka ) i natychmiast podjete działania zakończone operacją w Klinice prof, Gierkowej w Katowicach, pozwoliły, choć częściowo, ale uratować oko wogóle. Z szacunkiem Juliusz Gruszecki Sosnowiec - Nowa Wieś.

KOSZMAR!!! BRAK SLÓW ... JAK NIE ZAPLACISZ TO NIE LICZ NA FACHOWĄ POMOC.

KOSZMAR!!! BRAK SLÓW ... JAK NIE ZAPLACISZ TO NIE LICZ NA FACHOWĄ POMOC.

Super super wreszcie wolność bez okularów i głupich teorii innego lekarza

Super super wreszcie wolność bez okularów i głupich teorii innego lekarza