lek. med. Krzysztof Kalużny

Neurolog

Lekarz z powołania, bardzo empatyczny. Sądzę, że mi pomoże zwalczyć chorobę na którą cierpię od lat. Nie jest obojętny na cierpienie, tak jak - no powiedzmy większość lekarzy. Każde schorzenie traktuje jak wyzwanie - konsekwentnie drobnymi krokami, bynajmniej w moim przypadku, to widać naocznie. Życzę każdemu takiego lekarza :-)

Nie jest obojętny na cierpienie, tak jak - no powiedzmy większość lekarzy.
Życzę każdemu takiego lekarza :-)

Bardzo dobry lekarz- wysłucha, wyjaśni, poświęci tyle czasu ile potrzeba, zajmuje się schorzeniem kompleksowo . Godny polecenia- oby takich więcej.

Super lekarz! Godny polecenia. Przede wszystkim nie leczy bez badań, zbada, wysłucha, wszystko skrupulatnie wyjaśni. Uratował mnie pod wózka inwalidzkiego.

Jestem zadowolona z wizyt u pana Krzysztofa nie spotkałam Tak miłego i sympatycznego lekarza.Ma podejście do pacjęta i co najważniejsze umie pomóc. POLECAM tego Neurologa