lek. med. Krzysztof Kalużny

Neurolog

Bardzo polecam, Lekarz przez duże L , wszystkie gwiazdki za kompetencje, wyjątkowe podejście do pacjenta i uprzejmość.

Polecam, konkretny specjalista , trafna diagnoza, potrafi słuchać,miły, sympatyczny człowiek. Lekarz z powołania, wizyta nie trwa 5 minut jak u większości. Dla mnie 10/10

Wspaniały lekarz i przemiły człowiek! Wysłuchał, wytłumaczył wszystko spokojnie, nie siejąc paniki i nie odbierając nadziei. Niewielu jest takich lekarzy. Polecam gorąco!

Bardzo dobry lekarz- wysłucha, wyjaśni, poświęci tyle czasu ile potrzeba, zajmuje się schorzeniem kompleksowo . Godny polecenia- oby takich więcej.

Lekarz z powołania, bardzo empatyczny. Sądzę, że mi pomoże zwalczyć chorobę na którą cierpię od lat. Nie jest obojętny na cierpienie, tak jak - no powiedzmy większość lekarzy. Każde schorzenie traktuje jak wyzwanie - konsekwentnie drobnymi krokami, bynajmniej w moim przypadku, to widać naocznie. Życzę każdemu takiego lekarza :-)

Nie jest obojętny na cierpienie, tak jak - no powiedzmy większość lekarzy.
Życzę każdemu takiego lekarza :-)

Super lekarz! Godny polecenia. Przede wszystkim nie leczy bez badań, zbada, wysłucha, wszystko skrupulatnie wyjaśni. Uratował mnie pod wózka inwalidzkiego.