Wspaniały człowiek, bardzo miły i kompetentny specjalista. Dane schorzenie i zabieg omawia wręcz obrazowo. Polecam w 100% przyjmuje również w środy w POLMEDZIE w Starogardzie Gd. Ciekawa jestem czy wykonuje zabieg cieśni nadgarstka w szpitalu w Kościerzynie, bo szukam specjalisty, a w Doktora ręce bym się oddała :))

Bardzo miły i niezwykle kompetentny fachowiec-lekarz. Operował koślawy paluch u mojej 16-letniej córki. Takich lekarzy jak on jest mało, a szkoda. Wystawiam pozytywną opinię, bo ta osoba zasługuje w pełni na nią. To prawdziwy lekarz z powołania!!!

bardzo dobry specjalista i najlepszy ortopeda jakiego spotkałam... bardzo miły i naprawdę troszczy się o dobro pacjentów... polecam!!! ;)

bardzo dobry specjalista, miły sympatyczny fachowiec

bardzo dobry specjalista, miły sympatyczny fachowiec

Bardzo miły, kompetentny lekarz, pracuje dodatkowo w Starogardzie Gdańskim w Medfarmie, rejestracja 58 562 40 18

Jest wspaniałym lekrzem .Postawił mnie na nogi ,dzięki niemu nie jeżdżę na wózku.Bardzo polecam.

BARDZO DOBRY ORTOPEDA-PRAWA REKA DR.KRZEMINSKIEGO WSZYSTKIM POLECAM TEGO LEKARZA ZAWSZE MILY ZYCZLIWY NIKOMU NIE ODMAWIA,ZAWSZE SLUZY BEZINTERESOWNA POMOCA,PRZYJMUJE JESZCZE W NZOZ W KOSCIERZYNIE W PONIEDZIALKI-POLECAM.

nie dal skierowania na badanie specjalistyczne z nfz,tylko kazal zrobic prywatnie

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kościerzyna"?

REMED+LECTUS
Wałowa 27